به گزارش افکارنیوز، «رفیق نیمه راه نبودم که بخواهم از پرسپولیس بروم. تیم به من احتیاج داشت و من هم با تمام وجود در خدمت پرسپولیس هستم. جمعه هم کنار هواداران بودم و دیدم که با چه حس و حالی و چقدر یکپارچه تیم را تشویق می‌کردند. برای من همین که در سه بازی آخر لیگ هم با پرسپولیس باشم یک افتخار بزرگ است.»

اینها را سید جلال حسینی بعد از پیروزی برابر صبا و در توجیه رد پیشنهاد قطری‌اش گفته بود. حال آنکه او هیچ پیشنهادی را رد نکرده چرا که قطری‌ها از همان اول هم این مدافع را برای فصل بعدشان در نظر گرفته بودند که گویا مقبول هم افتاده.

تعطیلی لیگ و مرخصی چند روزه‌ای که علی دایی به شاگردانش داد، بهترین فرصت را در اختیار بعضی بازیکنان گذاشت تا با تیم‌های خواهانشان به مذاکره بنشینند.

بیشترین اخبار البته مربوط به بازیکنانی است که پیشنهادهای خارجی در جیب دارند و به احتمال فراوان لژیونر خواهند شد. از جمله محمدرضا خلعتبری و سید جلال حسینی که هر دو از لیگ ستارگان قطر پیشنهادهای جدی دارند و تعطیلی پیش‌رو بهترین فرصت را برای آنها فراهم آورده تا به دوحه سفر کنند و پای میز مذاکره بنشینند.

خلعتبری و حسینی البته سرمربی پرسپولیس را در جریان این سفر گذاشته و به علی دایی قول دادهاند که سفر به قطر و مذاکرهشان را به هیچ وجه رسانهای نکنند و تا پیش از شروع تمرینهای پرسپولیس به ایران بازگردند.