به گزارش افکارنیوز، زلاتکو کرانچار در خصوص شرایط تیم فوتبال سپاهان پیش از دیدار این تیم برابر السد قطر عنوان کرد: شرایط خیلی خوبی داریم و برای اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا باانگیزه هستیم.

وی با ابراز رضایت از وضعیت بازیکنان تیم فوتبال سپاهان افزود: ما قصد داریم در اولین مسابقه خود نتیجه خوبی بگیریم تا گام محکمی در مرحله گروهی برداریم و بتوانیم برای راهیابی به مرحله دوم هم پایه محکمی بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که چقدر از حریف روز چهارشنبه زردپوشان شناخت دارد، گفت: ما فیلم‌های زیادی را از تیم السد مشاهده کردیم و این تیم به خوبی آنالیز شده است. آشنایی کاملی از تیم السد داریم و می‌دانیم که تیم بسیار خوبی است اما امکان بردمان برابر این تیم زیاد بوده و می‌توانیم حریف قطری را در خانه‌اش شکست دهیم.

کرانچار با اشاره به حضور رائول گونزالس در ترکیب تیم فوتبال السد قطر اظهار داشت: روز چهارشنبه بازی خودمان را انجام می‌دهیم و کاری به حریف نداریم. مطمئناً رائول بازیکن توانایی است اما ما فقط به بازی خودمان فکر می‌کنیم.

وی همچنین تاکید کرد همه بازیکنان سپاهان در اختیار کادر فنی هستند و بدون مشکل تمرینات خود را انجام می‌دهد. کرانچار درباره اینکه نویدکیا و سوکای آمادگی بازی ۹۰ دقیقه‌ای را دارند یا نه گفت: ما محرم و جواهیر را در اختیار داریم اما اینکه آنها در ترکیب قرار بگیرند یا نه تصمیمی است که پیش از بازی و در قطر خواهیم گرفت.

«امروز(یکشنبه) جلسه‌ای را با دکتر خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان داشتید، در این جلسه چه صحبت‌هایی انجام دادید؟»، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال خاطرنشان کرد: صحبت‌های این جلسه مباحثکلی بود و در خصوص وضعیت تیم برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و اینکه باید چه کارهایی را انجام دهیم تا در این مسابقات نقش مهمی را ایفا کنیم، صحبت کردیم.

کرانچار در واکنش به این موضوع که فدراسیون فوتبال اعلام کرده باشگاه‌ها برای در اختیار گذاشتن بازیکنان ملی‌پوش خود موافقت کرده‌اند و آیا در این باره با خلیلیان صحبتی کرده است یا خیر، تاکید کرد: صحبت‌های من همانی است که پیش از این گفته‌ام. من با جدایی بازیکنان ملی‌پوش سپاهان پیش از پایان دیدارهای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مخالفم. اکنون پای منافع فدارسیون و تیم ملی در میان است اما اگر مدیریت باشگاه سپاهان با جدایی بازیکنان موافقت کرده باشد کاری از دست من ساخته نیست.

کی‌روش قرار است به قطر برود تا علاوه بر تماشای دیدارهای تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان مقابل الجیش و السد قطر با بازیکنان ملی‌پوش این تیم‌ها و سرمربیان تیم‌های فولاد و سپاهان نیز درباره اردوهای تیم ملی صحبت کند. کرانچار در خصوص اینکه اگر کی‌روش با او جلسه بگذارد در چه خصوص با سرمربی تیم ملی صحبت خواهد کرد، اظهار داشت: معتقدم بازیکنان با حضور در بازی‌های سنگین و بین‌المللی لیگ قهرمانان آسیا بیشتر می‌توانند توانایی خود را بالا ببرند تا اینکه بخواهند به صورت گلخانه‌ای در اردوهای متعدد شرکت کنند!

وی ادامه داد: صحبت‌هایی که انجام می‌دهم به خاطر منافع تیم ملی فوتبال ایران است و شرایط ایجاب می‌کند ملی‌پوشان باشگاه‌ها که سرمربی تیم ملی هم حساب ویژه‌ای روی آنها باز کرده به تیم‌های خود در آسیا کمک کنند تا اینکه در اردوهای مختلف به سر ببرند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تاکید بر اینکه بازیکنان این تیم با بازی در لیگ قهرمانان آسیا کمک بیشتری به تیم ملی خواهند کرد، گفت: نکته‌ مهمی که باید بگویم این است که هیچ‌کس قصد برکناری کی‌روش از تیم ملی را ندارد!

«آیا کسی گفته کرانچار قصد برکناری کی‌روش از تیم ملی را دارد و شما چنین قصدی دارید؟» کرانچار در پاسخ به این سوال اظهار داشت: نه، نه، نه. به هیچ وجه چنین چیزی نیست و من انگیزه‌ای برای این کار ندارم و تمام تمرکزم روی سپاهان است.

وی در پایان تصریح کرد: باز هم میگویم بازیکنانی که قرار است به تیم ملی دعوت شوند و در تیمهای سپاهان، استقلال، فولاد و تراکتورسازی عضویت دارند مطمئناً با بازی در لیگ قهرمانان آسیا میتوانند با فرم بهتری در اردوی پیش از جام جهانی تیم ملی حضور پیدا کنند.