به گزارش افکارنیوز، امیر غفارمنش در خصوص بازی استقلال برابر الشباب گفت: «استقلال تیم قابل پیش بینی نیست و همیشه در بازی های سخت توانسته به برد برسد. در این دیدار هم که نمی تواند آسان باشد، قطعا استقلال همه برنامه خود را برای پیروزی گذاشته و شناخت لازم را هم نسبت به حریف خود پیدا کرده است.»

وی در ادامه گفت: «استقلالی ها در وهله اول در این بازی باید به فکر ضد فوتبال بازی کردن الشباب باشند. عربستانی ها اصولا در زمین، فوتبال سالمی از خود نشان نمی دهند و رو به بازی ضد فوتبال و جنگ روانی می آورند به همین دلیل استقلالی ها باید خیلی حواسشان باشد که وارد جنگ روانی الشبابی ها نشوند.

غفارمنش با دعوت از هوادارن استقلال برای حضور در استادیوم گفت: «اگر سه شنبه سر فیلمبرداری نباشم، حتما به استادیوم می روم تا تماشاگر این بازی باشم. از هوادارن استقلال هم می خواهم در این بازی حساس به استادیوم بیایند تا به امید خدا تیم با حمایت آن ها به برتری برسد.»

وی در پایان گفت: رضا عنایتی هفتمین گل خود را به پرسپولیس زد و من این اتفاق را به همه استقلالی ها تبریک می گویم که یک استقلالی این قدر در گلزنی به پرسپولیس تخصص دارد.