به گزارش افکارنیوز، مدت‌ها پیش بحثمذاکره پنهانی محسن مسلمان با نماینده امیر قلعه‌نویی نقل محافل فوتبال شده بود. بازیکن جوان فصل گذشته ذوب‌آهن که به طور قرضی راهی پرسپولیس شده، هنوز فصل به پایان نرسیده از اکثر تیم‌های لیگ برتری پیشنهادات زیادی را دریافت کرده.

یکی از این تیم‌ها استقلال تهران است. بعد از جدایی جواد نکونام آبی‌پوشان دنبال این هستند تا یک هافبک بازیساز را جانشین ملی‌پوش سابقشان کنند از همین رو مربیان استقلال نام رضا حقیقی، قاسم حدادی‌فرد و محسن مسلمان را به عنوان گزینه‌های فصل بعد وارد لیست‌شان کردند و با این سه بازیکن وارد مذاکره شدند.

البته حدادی‌فرد به درخواست استقلال جواب رد داده و رضا حقیقی و مسلمان همه‌چیز را به پایان فصل موکول کردند اما قلعه‌نویی برای جذب مسلمان به قدری مصر است که از دوستان نزدیک این بازیکن خواسته او را برای استقلالی شدن متقاعد کنند.

از سوی دیگر مسئولین پرسپولیس وقتی متوجه شدند استقلالی‌ها خواهان جذب صددرصد مسلمان هستند، از حالا تلاش خود را برای حفظ این بازیکن ۲۲ ساله آغاز کرده و چندین بار با سعید آذری به طور تلفنی وارد مذاکره شدند که مدیرعامل ذوب‌آهن به این تیم‌ها گفت بعد از پایان بازی‌های لیگ به بهترین پیشنهاد جواب مثبت خواهم داد.

به نظر می‌رسد سرنوشت مسلمان در اختیار سعید آذری است جالب اینکه هافبک بازیساز سرخپوشان ارتباط خانوادگی با آذری داشته و احترام فراوانی برای او قائل است.

اما مدیرعامل ذوب‌آهن روزهای خوبی را در این باشگاه سپری نمی‌کند. وی به خاطر سرنوشت تلخ این تیم در جدول لیگ از لحاظ روحی شرایطش چندان مساعد نیست.

هر چند ذوب‌آهن‌ها به هیچ عنوان نمی‌خواهند سقوط به لیگ یک را باور کنند اما واقعیت این است که تیم اصفهانی یکی از کاندیدای سقوط به شمار می‌رود. با این حال سعید آذری اصلا دوست ندارد مسلمان را از دست بدهد، هر چند او مشتریان این بازیکن را در آب نمک خوابانده اما اعلام کرده در صورت ماندن در لیگ مسلمان را از دست نخواهند داد.

البته خود مسلمان عنوان کرده که علاقهاي به بازگشت به اصفهان ندارد و اگر ذوبيها موافقت کنند به يکي از پيشنهادهايش جواب مثبت ميدهد. از اين رو پيشبيني ميشود که هافبک بازيساز پرسپوليس در حال حاضر استقلال را به عنوان مقصد بعدياش انتخاب کرده است.