به گزارش افکارنیوز، جلسه هیات مدیره استقلال شب گذشته با حضور امیر قلعه نویی و تمامی اعضا برگزار شد که در این جلسه برنامه های این تیم مورد بررسی قرار گرفت.

حسن زمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این باره اظهار داشت: در این جلسه برنامه های باشگاه برای سه بازی آتی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا مورد بررسی قرار گرفت.

وی در خصوص اینکه آیا در این نشست بحثتمدید قرارداد قلعه نویی بحثشد یا خیر گفت: قرار شد تا دو هفته آتی در این خصوص و همچنین جذب بازیکنان جدید برای فصل آینده صحبت کنیم. البته قلعه نویی اعلام کرد که گزینه اولش در ایران استقلال است و هیات مدیره نیز در این خصوص از سرمربی استقلال تشکر کرد. مطمئنا در هیات مدیره استقلال هیچکس مخالف حضور و ادامه کار قلعه نویی با تیم نیست.

زمانی با اعلام این مطلب که شب گذشته به همراه شهریاری در اردوی تیم حاضر شده ادامه داد: دیشب نزدیک به ۲ ساعت با کادر فنی و بازیکنان صحبت کردیم. وضعیت تیم به گونه ای بود که نشان از روحیه بالای بازیکنان برای بازی امشب بود. امیدوارم با اتحاد و یکپارچگی مقابل حریف خود به برتری برسیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال افزود:تصور من این است که استقلال بازی امشب را با نتیجه ۲ بر صفر می برد. چون آقای قلعه نویی نیز بر آمادگی تیم تاکید داشت و بازیکنان هم از روحیه خوبی برخوردار بودند.