به گزارش افکارنیوز، در حالی که کمتر از ۱۵ دقیقه به برگزاری دیدار استقلال و الشباب عربستان در لیگ قهرمانان آسیا زمان باقی مانده، حدود ۱۲ هزار استقلالی در ورزشگاه حضور دارند که هر لحظه به تعداد آنها افزوده می‌شود.

* در ساعت ۱۸ و ۳۵ دقیقه دروازه‌بانان دو تیم وارد زمین شدند که مهدی رحمتی با تشویق شدید هواداران استقلال روبرو شد. استقلالی‌ها رحمتی را با شعار عقاب آسیا تشویق می‌کردند.

*هواداران استقلال چندین بار به شدت فرهاد مجیدی را به شدت تشویق کردند.

* بازیکنان الشباب که برای گرم کردن وارد زمین شده بودند توسط هواداران استقلال «هو» شدند که آنها در پاسخ به این کار استقلالی‌ها برای آنها دست زدند.

* علی چینی و محمد خرمگاه، از پیشکسوتان باشگاه استقلال در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

* مسئولان سفارت عربستان در ورزشگاه آزادی حضور دارند تا بازی الشباب مقابل استقلال را ببینند.

* تمام بازیکنان استقلال تشویق شدند اما هواداران این تیم عمران‌زاده، رحمتی، قاضی و برهانی را بیشتر از همه تشویق کردند.

* علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال مطابق عادت دیرینه‌ای که دارد قبل از بازی به امامزاده صالح رفت تا برای پیروزی استقلال دعا کند.

* حنیف عمران‌زاده و امیرحسین صادقی مسیر طولانی را طی کردند تا به تشویق هواداران استقلال پاسخ دهند و حنیف عمران‌زاده با نشان دادند عدد ۴ به آنها هواداران تیمش را به وجد آورد.

* ستار همدانی مربی تیم فوتبال استقلال از یکی از مسئولان AFC لیست تیم الشباب را گرفت تا متوجه شود کدام بازیکن در ترکیب این تیم بازی می‌کند.

* داوران چینی این بازی در ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه وارد زمین شدند تا بدن‌هایشان را گرم کنند. داور وسط این بازی تان ‌های از کشور چین است.

* پرچمهای آبی و سفید زیادی میان طرفداران استقلال پخش شده تا تیمشان را تشویق کنند.