به گزارش افکارنیوز، عمار السویح بعد از برتری یک بر صفر تیمش برابر استقلال اظهار داشت: امروز بازی سختی داشتیم و هم استقلال و هم ما تلاش کردیم. با اینکه بازی قبلی خود در عربستان را باخته بودیم اما بازیکنانم توانستند به خوبی عکس‌العمل نشان دهند و این بازی را ببرند.

وی افزود: ‌ استقلال با وجود سازماندهی که داشت نتوانست آنطور که باید و شاید روی دروازه ما موقعیت درست کند، به همین دلیل این تیم رو به بازی مستقیم و هوایی آورده بود.

سرمربی الشباب در مورد صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه تیمش تصریح کرد: ‌ از آنجایی که دور از صحنه بودم نمی‌توانم درباره آن نظر دهم و کلاً نمی‌توانم کار داور را ارزیابی کنم.

السویح در مورد گل آفساید استقلال نیز گفت: این پرچم کمک‌داور بود که گل را آفساید اعلام کرد. تنها کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم این است که به تصمیم داور احترام بگذاریم.

وی در ادامه استقلال را تیمی باتجربه خواند و گفت: ‌ باید بگویم که استقلال تیم باتجربه‌ای است و از همین رو بیرون از خانه نتایج خوبی می‌گیرد. ما یک بازی دیگر با این تیم در ریاض داریم که بازی سختی برای هر ۲ تیم خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال الشباب عربستان با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش گفت: استقلال در این بازی موقعیت‌هایی را ایجاد کرد اما ما توانستیم از موقعیت‌مان بهره لازم را ببریم و پیروز شویم.

وی در مورد اینکه سن بازیکنان استقلال چقدر در کارشان تاثیرگذار بوده است، گفت: استقلال تیم بزرگی است و امروز در تعویض بازی از دفاع به حمله خطرناک ظاهر شد. تاثیر فاکتور سن را در بازی امشب دیدیم. دفاع کردن مقابل تیم باتجربهای مانند استقلال که این مدل از بازی را خوب انجام میدهد، مشکل است.