به گزارش افکارنیوز، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دیدار مقابل کویت از هفته پایانی رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا از ساعت ۱۱ امروز در حالی در کمپ تیم‌های ملی آغاز شد که پیش از این اعلام شده بود قبل از این تمرین در ورزشگاه شماره ۲ آزادی برگزار شود.

همین موضوع باعثشده بود تا خبرنگاران برای پوشش تمرین امروز سردرگم شده و بین آنها برای حضور در کمپ از لحاظ زمانی، چنددستگی به وجود بیاید. نکته قابل توجه اینکه حتی ماموران حراست ورزشگاه آزادی نیز بدون اطلاع تیم ملی از کمپ، برخی خبرنگاران را به سمت زمین شماره ۲ هدایت کردند و همین موضوع باعثشد تا این تعداد دیرتر از سایرین به کمپ رسیده برای پوشش مصاحبه‌های قبل از بازی و همچنین آغاز تمرین دچار مشکلاتی شوند. عجیب اینکه حتی روابط عمومی فدراسیون فوتبال نیز تلفن خود را به منظور اطلاع‌رسانی در خصوص تغییر زمین تیم ملی پاسخ نداده و در نهایت علت این امر را مقدمات حضور بازیکنان برای مصاحبه اعلام کرد.

تمرین امروز تیم ملی با حضور ۲۷ بازیکن در غیاب ۵ لژیونری که قرار است فردا به اردوی تیم ملی اضافه شوند و همچنین دو استقلالی ملی‌پوش یعنی هاشم بیک زاده و آندرانیک تیموریان برگزار شد. بیک‌زاده مدت‌ها از مصدومیت رنج می‌برد اما تیموریان که به تازگی مصدوم شده است به همراه هم‌بازی خود برای انجام اقدامات درمانی در تمرین امروز غایب بودند.

*تیم ملی فوتبال ایران امروز تمریناتش را در حالی آغاز کرد که برخی بازیکنان قرمز پوشیده و برخی دیگر لباس گرم مشکی بر تن داشتند.

*ملی‌پوشان با دویدن و انجام کارهای کششی و نرمشی کار را آغاز کردند و در ادامه در دو گروه ۱۲ نفره زیر نظر کی‌روش و آقاجانیان به بازی آقاوسط مشغول شدند.

*قبل از آغاز این تمرین خوش و بش خلعتبری و مسعود شجاعی که همدیگر را در آغوش کشیده بودند بسیار جالب توجه بود.

*یک هوادار معلول به نام عادل که در برخی از تمرینات تیم ملی حاضر می شود نیز امروز در تمرینات این تیم حضور پیدا کرده و از نزدیک شاهد تلاش شاگردان کی‌روش شد. او که علاقه زیادی به تیم ملی فوتبال ایران دارد از خبرنگاران سراغ نکونام و شجاعی را می‌گرفت.

*مهدی صفایی بدنساز جدید تیم ملی همچنان در تمرینات این تیم حضور دارد. او امروز نیز با پوشیدن لباس کادر فنی در کمپ تیم ملی حاضر شد.

*اعضای تیم ملی نونهالان از نزدیک تمرینات تیم ملی را تماشا کردند و زمانی که قصد ترک کمپ را داشتند با نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال مواجه شده که در این زمان نبی نیز به آنها به احوال‌پرسی پرداخت. نکته قابل توجه اینکه نبی در خصوص وضعیت تحصیلی این بازیکنان از آنها سوال کرد.

*ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه با آغاز فاز جدید تمرینی که اختصاص به استارت‌های کوتاه و بلند داشت کی‌روش از خبرنگاران و عکاسان درخواست کرد که کمپ را ترک کنند تا به این ترتیب سرمربی تیم ملی بدون حضور اصحاب رسانه برنامه‌های تاکتیکی خود را برای دیدار با کویت ادامه دهد.

*از ابتدای تمرینات امروز دروازه‌بان‌ها به صورت جداگانه زیر نظر مربی دروازه‌بانان تیم ملی به تمرین پرداختند.

دیدار تیمهای ایران و کویت از ساعت ۱۷:۳۰ فردا در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار میشود.