به گزارش افکارنیوز، در حالی که قرار بود تمرین امروز استقلال از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه شروع شود این تمرین با ۱۵ دقیقه تأخیر شروع شد.

*مهدی رحمتی که در تمرینات یکی دو روز اخیر غایب بود امروز جزو اولین بازیکنانی بود که در زمین شماره ۲ حاضر شد و بلافاصله وارد زمین شد تا زیر نظر حمید بابازاده تمرینات دروازه‌بانی را انجام دهد.

*امیرعلی دانایی‌فر بازیگر سریال کلاه‌پهلوی در تمرین امروز استقلال حاضر شد.

*وزش باد بسیار شدید در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی باعثشده بود تا در دقایقی بازیکنان استقلال برای مالکیت توپ دچار مشکل شوند.

*امیر قلعه‌نویی در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه وارد زمین شد و همان لحظه حنیف عمران‌زاده، سیاوش اکبرپور و مهدی رحمتی را به گوشه‌ای فرا خواند و با آنها صحبت کرد. قلعه‌نویی در این صحبت‌ها ضمن انتقاد شدید از سیاوش اکبرپور به او گفت که اگر مشکلی هم در تیم وجود دارد نباید آن را رسانه‌ای می‌کرد.

*فرزند پژمان نوری در تمرین امروز استقلال حاضر بود و بیشتر بازیکنان استقلال با او شوخی می‌کردند.

*هوتن قلعه‌نویی پسر امیر قلعه‌نویی در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر شد.

*سه خانم که از هواداران استقلال بودند در گوشه‌‌ای از زمین شماره ۲ آزادی تمرین را زیر نظر داشتند که توسط حراست این مجموعه به بیرون منتقل شدند.

*حدود ۲۰ هوادار استقلال امروز تمرین تیم‌شان را از نزدیک زیر نظر داشتند.

*میرشاد ماجدی سرپرست تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز غایب بود. گفته می‌شود وی به دلیل حضور در دانشگاه در تمرین امروز آبی‌پوشان شرکت نکرد.

*امیرحسین صادقی و خسرو حیدری در تمرین امروز استقلال شرکت نکردند. گفته می‌شود حیدری برنامه‌های تمرینی را از تیم پزشکی باشگاه گرفته و با هماهنگی کادر فنی قرار است امروز این تمرینات را انجام دهند.

*به دلیل صحبت‌های قلعه‌نویی با سه بازیکن این تیم تمرین امروز آبی‌پوشان با ۱۵ دقیقه تأخیر آغاز شد.

*احمد جمشیدیان و هاشم بیک‌زاده در تمرین امروز به صورت اختصاصی دور زمین نرم دویدند و سپس زیر نظر مربیان بدنساز تمرینات آمادگی‌شان را پیگیری کردند.

*در زمان تمرین استقلال زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آبیاری شد.

*مارکار آقاجانیان و میکو دو نفر از اعضای کادر فنی تیم ملی امروز در تمرین استقلال حاضر شدند و دستگاه‌هایی را به محمد قاضی و پژمان نوری وصل کردند تا میزان چربی و سیستم بدنی آنان را زیر نظر بگیرند.

*بازیکنان استقلال امروز در سه گروه تقسیم شدند و به بازی آقاوسط پرداختند.

*امیر قلعه‌نویی امروز در کنار زمین تمرین تیمش را زیر نظر داشت.

*در تمرین آقاوسط بازیکنان استقلال ایمان عالمی و کریم بوستانی هم شرکت کردند.

*امیرحسین صادقی امروز به دلیل سرماخوردگی مختصری که داشت با هماهنگی کادر فنی در تمرین امروز تیمش شرکت نکرد.

*بازیکن تیم استقلال امروز در دو گروه زرد و سبز در زمین کوچک فوتبال تحت فشار را زیر نظر امیر قلعه‌نویی انجام دادند. سرمربی آبی‌پوشان در این تمرین به بازی سرعتی تأکید داشت و هر زمان که بازیکنان استقلال مطابق میل او بازی نمی‌کردند بازی را متوقف می‌کرد و به آنها مشکلات‌ فنی‌شان را گوشزد می‌کرد.

*احمد جمشیدیان بازیکن مصدوم استقلال هم امروز در این فوتبال درون تیمی حاضر شد و پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

*در صحنه‌ای از بازی درون تیمی امیر قلعه‌نویی بر سر سیاوش اکبرپور فریاد زد که این کار او با واکنش خفیف اکبرپور مواجه شد.

*قسمت پایانی تمرین امروز استقلال به حرکات ترکیبی شوت به سمت دروازه و سانتر از جناحین خلاصه شد.

*در تمرین امروز استقلال امیر قلعه‌نویی با جدیت بسیار زیادی با بازیکنانش برخورد می‌کرد و چندین بار بر سر بازیکنان استقلال فریاد زد. بیشتر انتقادهای قلعه‌نویی متوجه سیاوش اکبرپور، مجید غلام‌نژاد و مهدی نظری بود.*فردا تمرین فرد استقلال ساعت ۱۶:۳۰ در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار میشود.