به گزارش افکارنیوز، احمد جمشیدیان در مورد پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال استقلال برابر الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی خوبی انجام دادیم. در نیمه‌ اول چند اشتباه خودمان داشتیم که باعثشد الجزیره صاحب موقعیت شود. ولی در کل بازی در اختیار ما بود و توانستیم یک گل بزنیم و سه امتیاز را به دست بیاوریم البته اعتقاد دارم در مجموع دو بازی مقابل الجزیره حق ما حداقل ۴ امتیاز بود.

وی در مورد عملکرد خودش نیز به سایت باشگاه استقلال گفت: باید بگویم من بعد از ۴ ماه که دوران آسیب‌دیدگی را پشت‌سر گذاشته بودم به میادین بازگشته‌ام و تلاش می‌کنم هرچه زودتر به شرایط ایده‌آل بازگردم. جا دارد از زحمات کادر پزشکی استقلال دکتر نوروزی، ‌ خانم محمدی و دکتر ستوده تشکر ویژه‌ای داشته باشم که پیگیر آسیب‌دیدگی‌ام بودند.

هافبک تیم فوتبال استقلال در مورد شانس صعود این تیم نیز گفت: همه چیز دست خودمان است اگر هر دو بازی را پیروز شویم تحت هر شرایطی صعود خواهیم کرد. چون در آسیا به تفاضل گل نگاه می‌کنند و بازی رو در رو مدنظر می‌باشد. امیدوارم بتوانیم از این گروه صعود کنیم چون اعتقاد دارم در سه بازی اول دور رفت خیلی بدشانس بودیم که نتوانستیم بردی را کسب کنیم.

جمشیدیان در مورد دیدار روز یکشنبه با فولاد خوزستان نیز گفت: باخت مقابل نفت خیلی سنگین بود و ضربه بزرگی به ما زد. ما در آن بازی در ۱۵ دقیقه آخر انتحاری بازی کردیم و چند موقعیت گل هم داشتیم ولی در یک غافلگیری بازی را واگذار کردیم. کارمان در لیگ خیلی سخت شده است ولی هدف اول ما کسب عنوان قهرمانی است که اگر قسمت نشد به فکر کسب سهمیه هستیم.

این بازیکن در پایان گفت: بازی مقابل فولاد را نمیتوان پیشبینی کرد چون فولاد در بهترین شرایط خودش هم در آسیا و هم در لیگ قرار دارد و در روز بازی مقابل ما هم از امتیاز میزبانی استفاده میکند. به نظر من این بازی تیر خلاص میباشد و با برد ما همه چیز به روز آخر کشیده خواهد شد.