به گزارش افکارنیوز، مهرداد پولادی پس از یک دوره مصدومیت طولانی بالاخره برای قرمزپوشان در بازی با داماش ۹۰ دقیقه بدون مشکل به میدان رفت. از همین رو گفت‌وگویی با این بازیکن خوب فوتبال کشورمان در مورد اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس و تیم ملی داشتیم که در زیر می‌خوانید.

سوال: ابتدا از شرایط پرسپولیس شروع کنیم. وضعیت تیم را چگونه می‌بینید؟

خوشبختانه وضعیت پرسپولیس بسیار خوب است. ما در جدول شرایط بسیار خوبی داریم و دو بازی آینده برای ما حساسیت صدچندانی دارد. ما باید در دو بازی آینده خود با هرچه که در توان داریم به دیدار حریفان برویم و به ۶ امتیاز برسیم. به نظرم برای گرفتن سهمیه در لیگ قهرمانان آسیا همه چیز دست خودمان است.

سوال: برای قهرمانی در لیگ برتر چطور؟

ما باید برای قهرمانی منتظر لغزش تیم بالای جدولی باشیم. اگر ما بتوانیم ۶ امتیاز را بگیریم به نظر اتفاقاتی بسیار خوبی برای ما خواهد افتاد. من خوشبین هستم، البته به نظرم در بازی‌های روز یکشنبه و هفته ماقبل پایانی تکلیف خیلی از مسائل روشن خواهد شد. متاسفانه در روزی که با همه نداری‌ها ساخته‌ایم باز هم کسی نیست که به این بازیکنان و کادر فنی بگوید زنده‌اید یا نه!

سوال: منظورت چیست؟

خودتان بهتر می‌دانید مشکلات مالی که هر روز عید به ما قول دادند حل می‌شود. متاسفانه یک درصد این مشکلات را حل نکردند. قرار بود مبلغ ناچیزی را به ما بدهند تا در عید دچار مشکل نشویم و دست بچه‌ها را این پول کم یا زیاد بگیرد اما به قولشان عمل نکردند، هر چند از پیروزی پرسپولیس در رشت بیشترین لذت را بردند.

سوال: چه کسانی بیشترین لذت را بردند؟

خودتان بهتر می‌دانید، کسانی که فقط وعده و وعید و مصاحبه می‌کنند. من نمی‌دانم مسئولان باشگاه می‌خواهند چه کاری انجام دهند. خودشان گفتند پول آماده است و شماره حساب گرفتند اما خودشان هم چون به وعده‌شان عمل نکردند فراری شدند و جواب تلفن‌ها را نمی‌دهند. خودشان به ما گفتند پنجم یا ششم یا هفتم عید مبلغ کمی پرداخت می شود تا بلکه اندکی از مشکلات بازیکنان کاسته شود. این حرفی بود که منتقمی قائم مقام باشگاه به ما زد اما نه تنها هیچ کدام از آن عملی نشد بلکه آقایان با وعده و وعید فقط همه ما را شرمنده خانواده‌های‌مان و زن و بچه‌هایمان کردند. من نمی‌دانم قائم مقام باشگاه هر روز چه کار انجام می‌دهد و یا اصلا اینها چرا به باشگاه می‌آیند.

سوال: مثل اینکه این بار خیلی ناراحت هستید؟

با این وضعیت نمی‌شود که پرسپولیس را اداره کرد، شب عید هم گذشت و همه شرمنده خانواده‌های‌مان شدیم. به خدا بچه‌ها مشکل داشتند. نیازی به دروغ گفتن نداریم، چرا وعده و وعید دادند. ما که گفتیم به عشق هواداران‌مان کارمان را انجام می‌دهیم. این رفتار آقایان مدیریت نیست؛ اشتباه است چون متاسفانه آقایان فقط لباس‌شان را می‌پوشند پشت میز باشگاه می‌نشینند و می‌گویند ما مسئول یا قائم مقام باشگاه هستیم. سپس با نام هیأت مدیره و مسئول اجرایی یک چای می‌خورند و دور هم می‌نشینند و می‌گویند از بازیکنان تقدیر کردیم و می‌روند. من نمی‌دانم هیأت مدیره ما چه کاری انجام می‌دهد؟! مدیریت فقط صبح به صبح چایی خوردن نیست و به عنوان قائم مقام فقط بنشینید و دستور بدهید. به نظر من اگر نمی‌توانید دستتان از همه جا کوتاه است تو را خدا بگذارید بروید تا آنهایی که می‌توانند به این تیم کمک کنند بیایند جلو. من نمی‌دانم چرا هیچ‌کس بی‌خیال این باشگاه نمی‌شود. وقتی می‌داند کاری و کمکی نمی کند چرا دودستی به همه چیز چسبیده است.

سوال: اما احتمال دارد وزارت ورزش این مشکل را حل کند.

وزارت ورزش هم قول کوچکی داده اما هنوز انجام نشده است، اما چشمم آب نمی‌خورد که آن هم انجام شود. متاسفانه شرایطی که من می‌بینم از آن چیزی که شما می‌بینید خیلی بدتر است اما اینها باید در آینده بیایند و جواب این مردم را بدهند. ما که با تمام وجودمان برای هواداران بازی می‌کنیم.

سوال: راستی در بازی با داماش دیگر مشکلی از ناحیه پا نداشتید؟

خیر، خدا را شکر بعد از مصدومیت طولانی کم‌کم به شرایط ایده‌آل می‌رسم. در دو بازی گذشته برای پرسپولیس به میدان رفتم و با تمام وجودم در دو بازی آینده نیز با صلاحدید علی دایی به میدان می‌روم تا با کمک بچه‌ها بتوانیم به هدفمان در لیگ برتر برسیم. امیدوارم که این اتفاق بیفتد اما کار ما خیلی سخت است و باید مقابل راه‌آهن و استقلال صنعتی هر چه در توان داریم به معرض نمایش بگذاریم. شاید حساس‌ترین بازی‌های ما در چند مدت اخیر فوتبال‌مان پیش روی ما باشد و ان‌شاءالله خدا ما را شرمنده این هواداران نکند.

سوال: نظرت در خصوص گروه‌بندی جام ملت های ۲۰۱۵ آسیا چیست؟

گروه بسیار سختی به تیم ملی خورده با این تفاسیری که فوتبال ما دارد خدا نکند این اتفاق بیفتد اما نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم و من احساس می کنم که به مشکل می‌خوریم. پیشرفت فوتبال امارات را در این چند سال ببینید آنها خیلی خوب روبه جلو حرکت کردند، همچنین تیم قطر و بحرین که آنها هم با برنامه روبه‌جلو حرکت می‌کنند. تیم‌های عربی کار می‌کنند و پیشرفت می‌کنند اما ما متاسفانه فقط به دنبال این هستیم روی خلاقیت به یک موفقیت نسبی برسیم.

سوال: یعنی در جام ملت‌ها موفق نمی‌شویم؟

خدا نکند این اتفاق بیفتد اما ما فقط منتظر خلاقیتها در فوتبال مان هستیم. ما در بخش نرمافزار و سختافزار هیچ کاری برای فوتبال مان انجام ندادیم و متاسفانه خیلی سخت میتوانیم کشورهای عربی را شکست دهیم. الان خودتان میبینید و نیاز به گفتن من نیست گروهمان بسیار مشکل است و اگر میخواهیم جلوی این تیمهای عربی به بنبست نخوریم حتی برای جام ملتهای آسیا باید خیلی کار کنیم. الان در مسابقات باشگاهی ایران، ما مدعی قهرمانی هستیم، اما انواع و اقسام وعدههابه ما دادهاند اما یکی از آنها پس از اینکه ۱۳ روز عید بچهها چشم به راه بودند عمل نکردند. حرفشان هم این است که فوتبالیستها پول دارند و نیازی ندارند اما نمیگویند مالیات را اگر ندهیم جریمه میشویم و یا هزاران مشکل دیگر که ما داریم. ما حتی از پارسال هم طلب داریم و با معرفتها یک ریال هم امسال به من ندادند. انشاءالله قضاوت را به خود خدا واگذار میکنیم.