به گزارش افکارنیوز، پرسپولیس در هفته آخر لیگ برتر از ساعت ۱۹ در ورزشگاه غدیر اهواز و در حضور حدود ۱۵ هزار تماشاگر به مصاف تیم استقلال خوزستان رفت که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

میلاد میداودی در دقیقه ۳ مسابقه وارد محوطه جریمه شد که شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

بعد از این حمله بازیکنان پرسپولیس بیشتر بازی را در دست داشتند و حملات زیادی انجام دادند.

در دقیقه ۲۶ خطای ادریس ترائوره روی پیام صادقیان باعثدرگیری لفظی ۲ بازیکن شد که داور به هر ۲ بازیکن کارت زرد داد.

در دقیقه ۳۰ محمد عباس‌زاده از روی نقطه پنالتی گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

در نیمه دوم پرسپولیس بیشتر بازی را اداره کرد زیرا با همین پیروزی هم سرخپوشان تهرانی به رده دوم جدول لیگ برتر صعود کردند و آسیایی شدند. استقلا ل خوزستان هم با این شکست همچنان در رده دوازدهم باقی ماند سرخپوشان به این ترتیب فصل را با خوشی تمام کردند و در حالیکه در پایان هفته بیست و نهم در رده چهارم سقوط کرده بود نایب قهرمان لیگ برتر شد.

یدالله جهانبازی داور مسابقه به موسی کولی بالی، حسین کعبی، ادریس ترائوره از استقلال و پیام صادقیان و مهرداد کفشگری و امید عالیشاه از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

ترکیب استقلال خوزستان:

پرویز کریمی، موسی کولی‌بالی، حسین کعبی، ابراهیم خسروی(از دقیقه ۸۷ حسن معماری)، عبدالکریم شاهوردی، ادریس ترائوره،(از دقیقه ۵۵ مهدی خیری) محمد تیغ‌نورد، عادل کلاه‌کج، محمد طیبی، محمد اوسانی(از دقیقه ۵۶ هادی خنیفر) و میلاد میداودی.

سرمربی: عبدالله ویسی

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، مهرداد پولادی، حسین ماهینی، رضا حقیقی، محسن مسلمان، امید عالیشاه(از دقیقه ۸۴ محمدرضا خلعتبری)، مهرداد کفشگری، پیام صادقیان و محمد عباس‌زاده(از دقیقه ۷۰ فرزاد حاتمی)

سرمربی: علی دایی