به گزارش افکارنیوز، سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در تازه ترین صحبت های خود مدعی شده که یکی از باشگاه های صنعتی برای خرید بازیکنی، مبلغ ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است.

آذری در صحبت های خود نامی از این بازیکن و باشگاهی که چنین هزینه ای را متقبل شده نبرده اما آنچه اهمیت دارد این است که در ایران بازیکنی پیدا شده که بیشتر از آندرانیک تیموریان قرارداد داشته است.

تا پیش از این و با رسانه ای شدن مبالغ قرارداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس، بسیاری تصور می کردند آندرانیک تیموریان هافبک تیم ملی و استقلال تهران گرانترین بازیکن فوتبال ایران است.

آذری در بخش دیگری از صحبت های خود همچنین یادآور شده که تمایل دارد لیست هزینه های باشگاه ذوب آهن اصفهان را رسانه ای کند اما این منوط به اجازه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن است.

مدیرعامل ذوب آهن قرار است این موضوع را یکشنبه هفته آینده در جلسه هیات مدیره مطرح کند تا در صورت تایید، ریز رقم قرارداد مربیان و بازیکنان ذوب آن نیز رسانه ای شود.

طی چند روز اخیر بسیاری بر این باور بودند که پس از پرسپولیس و استقلال، بهتر است باشگاه صنعتی نیز لیست هزینه های خود را رسانه ای کنند.