به گزارش افکارنیوز،حسین ماهینی، در مورد اردوی تیم ملی فوتبال در آفریقای جنوبی گفت: تمرینات به شدت سخت و وحشتناکی را برگزار می‌کنیم. برای ما استراحت معنایی ندارد و صبح و بعد از ظهر تمرینات پرفشاری را پشت سر می‌گذاریم. در این اردو بیشتر روی بدن‌هایمان کار می‌کنیم تا برای جام جهانی کاملاً آماده شویم.

وی ادامه داد: خوشبختانه همه چیز در اردو بسیار خوب است. کمپ، غذا و امکانات مناسبی داریم و فکر می‌کنم این بهترین کمپی است که در آن حضور داشتیم.

ماهینی درباره اضافه شدن ملی‌پوشان تیم‌های استقلال، ‌ تراکتورسازی و فولاد به اردوی تیم ملی اظهار داشت: از روز اول و با ۱۰ بازیکن هم تمرینات خوبی را انجام می‌دادیم و با اضافه شدن بازیکنان دیگر و بیشتر شدن بازیکنان تمرینات جدی‌تر برگزار می‌شود.

مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه آیا در اردوی تیم ملی جاسوس نیجریه‌ای حضور دارد، عنوان کرد: اینجا تقریبا همه سیاه هستند و نمی‌شود تشخیص داد نیجریه‌ای هستند یا آفریقایی اما فکر نکنم چنین چیزی وجود داشته باشد.

وی در مورد حضور دستیار جدید در تیم ملی گفت: ۲ دستیار جدید کی‌روش که تمرینات فیزیوتراپی را انجام می‌دهند بسیار خوب هستند، کاش می‌شد در ایران کلاسی را برگزار می‌کردند. واقعاً تمریناتی که انجام می‌دهند را جایی ندیدم.

ماهینی درباره عدم حضور محسن مسلمان در اردوی آفریقای جنوبی تاکید کرد: متاسفانه محسن مشکل زانو دارد و نتوانست به اردوی تیم ملی برسد، امیدوارم هرچه سریع‌تر بتواند به شرایط بازی برسد و برای تیم ملی بازیکن مثمر ثمری باشد.

مدافع تیم ملی در مورد شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار داشت: خیلی‌ها در ایران عاشق پرسپولیس هستند و زندگی‌ آنها به پرسپولیس بستگی دارد، اگر مسئولان سالی ۵۰۰ میلیارد هم برای پرسپولیس خرج کنند باز هم کم است. خرج کردن برای پرسپولیس ارزش دارد چون با موفقیت این تیم ۴۰ میلیون نفر خوشحال می‌‌شوند. مسئولان فکر می‌کنند فقط در ایران برای فوتبال زیاد خرج می‌کنند در حالی که فوتبال در تمام دنیا این وضعیت را دارد، اما فقط در ایران فوتبالیست‌ها را می‌کوبند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد هم در پرسپولیس بازی میکند، عنوان کرد: فعلا هیچ چیز مشخص نیست، باید از اردوی آفریقا به تهران برگردیم تا ببینم چه میشود.