جواد نكونام بازيكن تيم اوساسوناي اسپانيا از سوي كارلوس كي روش سر مربي تيم ملي فوتبال ايران به مرحله سوم اردوي تيم ملي دعوت شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران، خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال با اعلام این خبر گفت: علاوه بر نکونام، از تیم استقلال تهران پژمان منتظری، ایمان مبعلی و مجتبی جباری و از تیم فولاد خوزستان جلال کاملی مفرد و رضا نوروزی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
والی زاده افزود: ۲۷ بازیکنی که در مرحله دوم اردوی تیم ملی حضور داشتند نیز بجز احسان حاج صفی باید در مرحله سوم اردو حضور یابند که به این ترتیب جمع دعوت شدگان به این مرحله به ۳۲ بازیکن می رسد.
کادر فنی تیم ملی به حاج صفی به علت خستگی شدید ناشی از حضور مداوم در رقابتهای لیگ برتر باشگاه های ایران، لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، جام حذفی، تیم های ملی بزرگسالان و امید، بطور موقت استراحت داده و او برای دیدار دوستانه تیم امید با سوریه به اردوی تیم امید ملحق خواهد شد.
۳۲ بازيكن دعوت شده به مرحله سوم اردوي تيم ملي بايد ساعت ۱۲ روز شنبه چهاردهم خرداد ماه جاري با همراه داشتن گذرنامه، خود را در محل هتل المپيك به كادر فني تيم ملي معرفي كنند.