به گزارش افکارنیوز، روز گذشته جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شده و علی دایی در اواسط جلسه به جمع هیات مدیره اضافه شد و برنامه‌اش را تحویل داد و خیلی زود محل را ترک کرد.

برخلاف اینکه گفته می‌شد دایی با ناراحتی جلسه را ترک کرده اما چنین چیزی صحت نداشت.

ماجرا از این قرار بوده که یکی از اعضای هیات مدیره که رابطه خوبی با دایی ندارد به دیگر اعضای هیات مدیره می‌گوید وقتی دایی آمد بحثرا به سمت تیم‌های پایه سوق دهند تا او فقط برنامه را بدهد و در جلسه نماند. اعضای هیات مدیره هم چنین کاری می کنند و دایی وقتی می‌بیند بحثتیم‌های پایه مطرح شده برنامه سال بعد و لیست بازیکنان درخواستی‌اش را به رحیمی می‌دهد و جلسه را ترک می‌کند.

پس از رفتن دایی، رحیمی و سیاسی حسابی از برنامه دایی تعریف می‌کنند و اعلام می‌کنند برنامه‌ای که ارائه کرده برنامه خیلی خوبی است. اما دو تن از اعضای هیات مدیره به یکباره به انتقاد شدید از دایی می‌پردازند و بازیکنان مدنظرش را می‌کوبند.

یکی از این اعضا که پیش بینی می‌شد مشکلاتی با دایی داشته باشد اما کسی فکرش را نمی‌کرد این‌قدر زود کارش را شروع کند، به رحیمی گفت: چرا صادقیان که اخلاق تندی دارد باید در تیم بماند و چنین مبلغی بگیرد؟ چرا نیلسون با این سن و سال باید در تیم بماند؟

شنیده شده این عضو هیات مدیره حتی قبل از جلسه با نیلسون تماس می‌گیرد و اعلام می‌کند نیازی به او ندارند. این عضو پیش از این از طریق یکی از دوستانش هم این کار را کرده بود!

پس از این ماجرا، رحیمی و سیاسی مجددا بحثرا عوض می‌کنند و مدعی می‌شوند اکنون وقت این حرف‌ها نیست و نباید با این حرف‌ها تیم را به حاشیه برد. در ادامه جلسه این دو گروه با هم اختلاف نظر پیدا کرده و بحثی میان آنها شکل می‌گیرد.

چند روز پیش خبر از اختلاف دایی با اعضای هیات مدیره پرسپولیس و اختلاف اسپانسر باشگاه با مدیرعاملی رحیمی را داده بود اما مخاطبان زیادی معتقد بودند هیچ مشکلی وجود ندارد. حالا اگر اوضاع به همین شکل پیش برود باید شاهد تغییراتی یا در هیات مدیره و یا در کادر فنی باشیم. هرچند دایی هنوز از بحثو جدل در جلسه دیروز با خبر نشده است اما مطمئنا به زودی این خبرها به گوشش خواهد رسید.