به گزارش افکارنیوز، وحید طالب‌لو در خصوص شایعه تمایل پرسپولیسی‌ها برای حضور در این تیم اظهار داشت: به صورت غیرمستقیم پیشنهادی از پرسپولیسی‌ها دریافت کرده‌ام. چند وقتی است که برخی رسانه‌ها به موضوع حضور من در پرسپولیس می‌پردازند که همین مسئله باعثنگرانی هواداران استقلال شده و آنها در کوچه و خیابان و شبکه‌های اجتماعی پیگیر این موضوع هستند. وی افزود: می‌خواهم از طریق خبرگزاری تسنیم به صراحت اعلام کنم با اینکه احترام زیادی برای باشگاه پرسپولیس و هوادارانش قائلم و اینکه دوست دارم بار دیگر افتخار شاگردی علی دایی را همچون دوران حضورم در تیم ملی داشته باشم اما من استقلالی‌ام و هرگز به پرسپولیس نرفته و به این تیم فکر نمی‌کنم. همیشه خود را یک استقلالی می‌دانم و امیدوارم بازهم بتوانم هواداران این تیم را شاد کرده و مانند گذشته سهمی در موفقیت‌های این تیم داشته باشم.


دروازه‌بان فصل گذشته تیم راه‌آهن را خانه خود خواند و با ابراز امیدواری از اینکه دوباره به خانه‌اش بازگردد، گفت: بدون شک اگر باشگاه استقلال به من نیاز داشته باشد، بدون قید و شرط به این تیم بازخواهم گشت، همانطور که پیش از این هم بدون قید و شرط و با تمام وجود در خدمت تیم محبوبم و هوادارانش بودم.


طالب‌لو خاطرنشان کرد: سال گذشته استقلال نتوانست قهرمان شود و حتی سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را نیز به دست نیاورد. امیدوارم سال آینده دیگر مشکلات گذشته تکرار نشود و استقلال ضمن قهرمانی مجدداً به آسیا بازگردد.


وی شرایط حال حاضر خود را مطلوب خواند و عنوان کرد: تمرینات بدنسازی را به صورت اختصاصی دنبال کرده و آماده‌ام تا فصل آینده برای تیمی که با آن قرارداد بستم، بازی کنم. باید ببینم شرایط چطور پیش می‌رود اما آماده‌ام تا همچون گذشته عملکرد خوبی داشته باشم.


طالبلو با تاکید بر اینکه به ملاقات سیدمهدی رحمتی نرفته، گفت: در یکی از روزنامهها خبری منتشر شده بود، مبنی بر اینکه رحمتی جراحی کرده و من به عیادت او رفتهام. من به هیچ عنوان از اینکه رحمتی جراحی کرده است، خبر نداشتم. متأسفانه دوستان با برخی تحلیلها به دنبال این بود که به خبر خود رنگ واقعیت ببخشند، در حالی که از بن غلط است.