به گزارش افکارنیوز، بعد از تعیین تکلیف باشگاه پرسپولیس و آنطور که مسئولان وزارت ورزش و جوانان وعده داده بودند، بررسی وضعیت باشگاه استقلال در دستور کار آنها قرار گرفت، البته با سروصدایی کمتر از آنچه بر سرخپوشان گذشت. مذاکرات خادم و همکارانش با افراد واجدالشرایط حضور در بدنه مدیریتی باشگاه استقلال و در پست مدیرعاملی این باشگاه ظاهراً به نتایجی رسیده و طی روزهای پایانی هفته جاری اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل آبی‌پوشان تهران هم معرفی خواهند شد.


با توجه به نوع چیدمان هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پیش بینی می‌شود ترکیب هیئت مدیره باشگاه استقلال نیز با هماهنگی اسپانسر این باشگاه انتخاب و معرفی شوند، چرا که اسپانسر هزینه می‌کند و بالطبع هم باید تاثیرگذاری داشته باشد. اینکه تعداد اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال چند نفر باشد نیز با توافق اسپانسر با وزارت ورزش و جوانان مشخص خواهد شد.


به هرحال حضور افرادی با سابقه ورزشی به ویژه حضور در استقلال در هیئت مدیره این باشگاه قطعی به نظر می‌رسد و در این راستا افرادی همانند منصور پورحیدری و اصغر حاجیلو مد نظر وزارت ورزش هستند. گفته می‌شود اولی که در کسوت بازیکن، مربی، عضو هیئت مدیره، مدیرفنی و … در استقلال خدمت کرده و دومی که در سابقه حضور در این تیم سرآمد دیگر بازیکنان استقلال است، برای حضور در هیئت مدیره باشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.


از آنجایی که یکی از شهرداران مناطق ۲۲ گانه پایتخت در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس حضور دارد، دور از ذهن نیست اگر نام یکی از شهرداران کلانشهر تهران در هیئت مدیره استقلال هم باشد. در این بین نام یکی از شهرداران مناطق شمالی تهران برای حضور در هیئت مدیره مطرح شده است، فردی که علاقمند به استقلال است و آماده به خدمت!


از بهرام افشارزاده هم به عنوان مدیرعامل بعدی استقلال یاد می‌شود. او حضور در استقلال را رد می‌کند و خود را بی‌خبر از تمام اتفاقات می‌داند اما بعید نیست در همین اوج بی‌خبر مانند همشهری‌اش یعنی رحیمی کلیددار یکی از باشگاه‌های مردمی پایتخت شود.


با این حال تجربه ثابت کرده که باید تا لحظه آخر منتظر ماند چرا که وزارت ورزش نشان داده برخلاف گمانهزنیهایی معمول میتواند کار دیگری انجام دهد همانند همان اتفاقی که در باشگاه پرسپولیس رخ داد.