به گزارش افکارنیوز، جعفر کاشانی در گفت و گویی گفت: در خصوص اینکه قبل از اعلام اسامی کمیته فنی باشگاه پرسپولیس آیا با وی صحبتی شده بود یا خیر، گفت: با من هم صحبتی نشده بود اما از مسئولان پرسپولیس تشکر می‌کنم و منتظرم تا احضار شویم تا ببینیم برنامه‌ها چیست. در هر صورت برای پویایی ورزش هر کمکی از دستم برآید با کمال میل انجام می‌دهم.


وی در مورد اینکه آیا این کار درست بود که بدون هماهنگی با اعضا برای آنها حکم صادر شود، تصریح کرد: آقای رحیمی را فردی شایسته، کاربلد، مدیر و مدبر می‌دانم و اگر کمکی از دست من و سایر دوستان برای تبدیل تیم به باشگاه برآید با کمک میل و کمال علاقه انجام خواهیم داد. برای من عنوان مهم نیست و اگر حتی باشگاه استقلال هم از من می‌خواست به طور حتم پیشنهاد آنها را هم قبول می‌کردم.


کاشانی در مورد برنامه‌هایش برای کمیته فنی گفت: فعلا از این موضوع خبر ندارم. سایر اعضا از جمله عابدینی و ذوالفقارنسب و عبدی افرادی سطح بالا هستند. امیدوارم بتوانیم در بهبود فقر فرهنگی که وجود دارد مؤثر باشیم.


وی در خصوص جمله معروف علی پروین در خصوص اینکه کمیته فنی یعنی کشک، یادآور شد: هرکسی بر اساس بینش خودش صحبت می‌‌کند. البته پروین خودش عصاره فوتبال است و باید از امثال علی پروین نیز برای بهبود اوضاع استفاده کرد. مسأله پست نیست و سمت نیست چون پست به انسان‌ها شخصیت نمی‌دهد بلکه این آدم‌ها هستند که پست‌ها را با عملکرد و گفتار و کردارشان تعریف می‌کنند.


عضو کمیته فنی پرسپولیس در خصوص اینکه علی دایی به عنوان سرمربی این تیم خیلی به کمیته فنی اعتقادی ندارد، گفت: کار کمیته فنی دخالت در امور فنی نیست. وظیفه ما نظارت بر عملکرد فنی و در صورت صلاحدید مشورت با کادرفنی است. کمیته فنی قرار است کمک و مشورت بدهد.


وی در پاسخ به این سؤال که با این حساب کمیته فنی دخالتی در کار سرمربی نخواهد داشت، گفت: امیدوارم این چنین باشد و کار به دخالت نکشد.


کاشانی در مورد اینکه چه زمانی جلسه کمیته فنی برگزار می‌شود، گفت: فعلا از این موارد خبر نداردم، البته من هم امروز شنیدم که عضو این کمیته شد‌ه‌ام و باید منتظر اخبار آینده ماند.


پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم روزی برسد که پرسپولیس به یک باشگاه تبدیل شود که بتواند در تمام زمینهها سازنده باشد و آن موقع هست که میتوانیم به عنوان پیشکسوت باشگاه به خودمان ببالیم.