به گزارش افکارنیوز، سیدجلال حسینی ابتدا در خصوص وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: آمدن رحیمی خبر خوشی برای پرسپولیس است اما امیدوارم تا دیر نشده هر تصمیمی که قرار است برای پرسپولیس و بازیکنانش گرفته شود. نباید زمان را از دست بدهیم چون امسال کار سخت‌تری را نسبت به گذشته در پیش داریم.

وی که این روزها در انزلی به سر می‌برد درباره شرایط ملوان و سرمربیگری ایراندوست نیز گفت: خیلی خوشحالم شدم که سکان هدایت ملوان به نصرت ایران‌دوست سپرده شد. این مربی از پیشکسوتان و مربی‌ است که من در ملوان از او چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام.

وی افزود: از همه مهم‌تر ایراندوست می‌خواهد به جوانان با استعداد انزلی بها بدهد و امیدوارم که مانند اسکوچیچ و حتی بیشتر ایران‌دوست را حمایت کنند و به این مربی پرتلاش وقت لازم را بدهند.

حسینی تاکید کرد: از اسکوچیچ حمایت شد و انتظار از او کم بود اما با حمایت موفق شد، حالا باید به ایراندوست که سرد و گرم ملوان را کشیده خیلی بیشتر بها داده شود و از او حمایت شود تا ملوان به جایگاه حتی بالاتر از لیگ قبلی برسد. این پتانسیل در جوانان ملوان دیده میشود و اگر به ایراندوست که شناخت کامل و جامعی از ملوان دارد بها دهند مطمئن باشند مسئولان ملوان و انزلی ضرر نمیکنند چون من خودم کار کردن با این مربی را در کارنامهام دارم و او جوانان زیادی را تحویل فوتبال ایران از طریق ملوان داده است.