به گزارش افکارنیوز، وریا غفوری در تور آبی ها. در حالی که خیلی ها خبر از مذاکره نماینده استقلال با بازیکن نفت را می دهند خودش می گوید: «آن طور جدی نبوده که بگویم نماینده باشگاه استقلال با من مذاکره کرده است.

چند نفر از پیشکسوتان باشگاه به من گفته اند که قلعه نویی از بازی تو خوشش می آید و بیا استقلال. اما هنوز تکلیف خود استقلالی ها مشخص نیست.»

وریا غفوری قراردادش با نفت تهران به پایان رسیده است. او می گوید هنوز هم خود نفتی ها برای فصل جدید با او وارد مذاکره نشده اند: «پیشنهاد هایی که دارم هیچ کدام جدی نیست. ضمن اینکه هنوز مسئولان باشگاه نفت هم با من مذاکره ای نکرده اند. من پیشنهاد های دیگری هم دارم اما هیچ کدام از آنها جدی و رسمی نبوده است.»


به غفوری گفتیم که استقلالی ها در نیم فصل هم به تو پیشنهاد داده بودند که وریا گفت: «این اتفاق افتاده بود اما من یک جورهایی ناراحت شده بودم. آنها می گفتند که خودم باید رضایت نامه ام را از نفت بگیرم. راستش به من بر خورده بود. هیچ کجا یک بازیکن خودش دنبال رضایت نامه اش نمی رود.»

وریا غفوری همان بازیکنی است که یکی از زیباترین گل های لیگ برتر را وارد دروازه سید مهدی رحمتی کرد. از او پرسیدیم که اگر به استقلال بروی واکنش ات در نخستن برخورد با رحمتی چه خواهد بود که او گفت: «آقا مهدی بزرگ ماست. او کاپیتان تیمش است. راستش نمی دانم چه برخوردی داشته باشم. اما فکر نمی کنم بتوانم چیزی بگویم و توی روی رحمتی نگاه کنم.»

غفوری در پایان گفت: «اگر به استقلال بروم سمت راست این تیم یکی از بهترین خط های استقلال خواهد شد. من زمانی در پاس با خسرو هم بازی بودم. اما خسرو رفت ومن قرارداد داشتم. شک ندارم اگر در کنار خسرو باشم طوری بازی می کنم که همه بگویند این بازیکن تا به حال کجا بوده است؟! مطمئن بودم اگر در نیم فصل به استقلال می رفتم می توانستم به تیم ملی هم دعوت شوم.»