به گزارش افکارنیوز، سایت هواداری رئال مادرید در ایران، به انتقاد از نحوه گزارش جواد خیابانی پرداخت و در مطلبی با عنوان " خیابانی امشب عروسی می گیرد؟ " گزارش وی در بازی رئال مادرید و وایادولید در شبکه ۳ را به نقد کشید.

در این مطلب می خوانیم: مدت ها بود که لحن و صدای دوست نداشتنی جواد خیابانی را روی بازی های رئال مادرید محبوبمان نمی شنیدیم، چه بسا که گزارش گزارشگران کم تجربه شبکه ورزش به مراتب بهتر و دلپسندتر بود.

سال هاست که آرزو می کنیم که خیابانی گزارش هایش یک اپسیلون، فقط یک اپسیلون بهتر شود اما زهی خیال باطل. او نه تنها به جلو حرکت نمی کند، بلکه پشتک به عقب در صحبت هایش مشهود است.

خیابانی علاقه زیادی داشت که رئال مادرید به وایادولید ببازد تا بارسلونای محبوبش در لالیگا شانس داشته باشد. اتفاقی که به طرز واضحی در لحن گزارشش می شد مشاهده کرد.


شاید اگر کورنومتر می گذاشتیم، دقایق صحبت کردن خیابانی در این بازی در مورد رئال مادرید به مراتب کمتر از بارسلونا و منچسترسیتی بود.

به واقع مشخص نبود که خیابانی با خودش چند چند است. تقریبا ده بار در مورد نتایج بارسلونا و تیره روزی های این تیم که از قضا تیم محبوبش است، صحبت کرد. چندین و چند بار هم از سیتی صحبت کرد و به تمجید از ژکو، مهاجم سیتی پرداخت و در مورد سابقه پلگرینی در لالیگا گفت. حرف هایی که مشخص نبود چه ارتباط به بازی رئال و وایادولید دارد!

گویا آقا جواد نمی دانست که صحبت هایش به گوش بازیکنان وایادولید نمی رسد تا دلگرمی پیدا کنند. مدام از آنها می خواست که مساوی بگیرند و قوت قلب برای سقوط به دسته دوم داشته باشند! هر چند که تیرش به سنگ خورد. حالا بارسلونای محبوبش نیاز به یک معجزه عجیب و غریب برای بردن لالیگا دارد و به نظر می رسد که سال اقتضاح تاتا و تیمش دارد تکمیل می شود.

در دقایق پایانی بغض را می شد در صدای آقا جواد حس کرد. او بازیکنان وایادولید را به خاطر دادن پاس اشتباه ملامت می کرد و کم بود که روی آنتن زنده به خاطر پیروزی رئال، بزند زیر گریه!

اما وقتی که وایادولید گل را زد، شور و شوق در همه وجودش موج می زد. اما شگفت انگیز این بود که تا قبل از گل تساوی، رئال را بخت اصلی لالیگا می دانست و بعدش شانس رئال را ۵ درصد شمرد! حالا باید دید که او امشب عروسی می گیرد؟ ما که بعید می دانیم از خوشحالی خوابش ببرد!