به گزارش افکارنیوز، بعد از اینکه باشگاه عجمان پیام تبریکی برای رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ارسال کرد به نظر می‌رسد مشکل دو باشگاه بر سر محمدرضا خلعتبری حل شده و این بازیکن می‌تواند فصل آینده هم در پرسپولیس بازی کند. خلعتبری فردا خودش را به کی روش در اردوی تیم ملی معرفی می‌کند تا همراه تیم ملی به اتریش برود. در آستانه سفر تیم ملی به اتریش خلعتبری با بانک ورزش هم صحبت شد:

*از پرسپولیس کسی برای تسویه حساب تماس گرفته؟هنوز که از پرسپولیس با کسی حرف نزدیم و تماسی هم نگرفتند. فعلا تمرکزم روی تیم ملی است و امیدوارم بتوانیم همراه تیم ملی نتایج خوبی بگیریم.*قرار بود در این چند روز با ملی پوشان تسویه کنند تا خیال هواداران بابت ماندن این بازیکنان راحت شود..


ما هم شنیدیم پول‌ها را می‌دهند اما هنوز خبری نشده و قرار است پول‌ها را بدهند! مدام می‌گویند پول‌ها را می‌دهیم. حرف زدن که فایده ندارد، باید عمل کنند.*تو با رحیمی در سپاهان کار کردی.. حضور او در پرسپولیس را چطور می‌بینی؟در سپاهان که با آقای رحیمی کار می‌کردیم اوضاع تیم خیلی خوب بود و من هم راضی بودم. تیم شرایط خوبی داشت و از بابت حضور آقای رحیمی در پرسپولیس خیالم راحت است. ایشان مدیر کاربلدی است و می‌تواند به تیم کمک کند و به نحو احسن برنامه‌هایش را در تیم پیاده کند. با مدیریت آقای رحیمی و علی دایی می‌توانیم برای فصل آینده تیم خوبی را برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم.*فعلا که هیچ قدمی برداشته نشده!من مطمئن هستم با شرایط جدید پرسپولیس تیم قدرتمندی می‌شود و هنوز فرصت هست.*بدهی باشگاه عجمان پرداخت شد؟شنیدم این مشکلات برطرف می‌شود. ظاهرا دو باشگاه با هم صحبت کردند و به توافق رسیدند. فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد.*با این اوصاف در پرسپولیس ماندنی می‌شوی؟بله، من یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و می‌خواهم در این تیم بمانم. باید فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا خودمان را نشان دهیم.*ظاهرا قرار است محمد غلامی دوست صمیمی‌ات هم پرسپولیسی شود؟من از محمد خبر ندارم و نمی‌دانم مذاکره‌ای انجام داده یا نه. اما محمد بازیکن خوبی است و در این سال‌ها هم خیلی زحمت کشیده.*در اردوی آفریقای جنوبی بازیکنان پرسپولیس عکس‌هایی با حدادی فر گرفته بودند و او را بازیکن جدید پرسپولیس معرفی کردند!من و قاسم دوستان صمیمی هستیم و خیلی با هم شوخی می‌کنیم و اگر خدا بخواهد و شرایط فراهم باشد دوست دارم حدادی فر پرسپولیسی شود تا فصل آینده یک تیم قوی در آسیا داشته باشیم.*برای اردوی اتریش آماده هستی؟باید در اردوی اتریش حسابی تمرین کنیم تا آماده شویم. اردوی آفریقای جنوبی از همه لحاظ خوب بود و تمرینات فوق العاده‌ای داشتیم.*ظاهرا تنها مشکل اردو لباس‌ها بود؟واقعا لباس‌ها مشکل اصلی بود و از این لباس‌ها خسته شدیم! مسئولان فدراسیون باید این مشکلات را حل کنند تا در مسابقات این مشکلات را نداشته باشیم. من در سپاهان هم آل اشپورت می‌پوشیدم و خیلی کیفیت خوبی داشت اما لباس‌های تیم ملی اصلا کیفیت نداشت. لباس‌ها را ۲ بار شستیم کوتاه شد! این لباس‌ها در حد و اندازه تیم ملی نبود.*اما خیلی‌ها می‌گویند بازیکنان تیم ملی برای خود شیرینی و حمایت از کی روش از لباس‌های تیم ملی انتقاد کردند؟این صحبت‌ها جهت دار نبود و ما فقط واقعیت را گفتیم. حالا باید چه کار کنیم که نظر شخصی‌مان با کی روش یکی است؟! رئیس آل اشپورت ۲ بار همین لباس‌ها بپوشد ببینم باز هم سایزش می‌شود؟!*اما کفاشیان اعلام کرده؛ لباس‌ها کیفیتش خوب است!آقای کفاشیان که این لباس‌ها را نپوشیده. سر تمرین تیم ملی من جورابم را به کی روش نشان دادم. اینقدر جورابم تنگ بود که خون در پایم لخته می‌شد!*در مورد خط خوردن پیام از تیم ملی صحبتی نداری؟پیام بازیکن خوب و جوانی است. این بازیکن انگیزه دارد و امیدوارم موفق باشد.