به گزارش افکارنیوز، با توجه به نتایجی که در هفته سی‌وهفتم لالیگا رقم خورد، سرنوشت قهرمانی به روز آخر کشیده شد. به این ترتیب بارسا و اتلتیکو مادرید باید شنبه آینده در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم بروند تا تکلیف تیم نخست لیگ اسپانیا روشن شود. این بازی همچنین آخرین مسابقه دوران بازیگری کارلوس پویول هم به شمار می‌آید. کاپیتان آبی‌واناری‌ها که پیش‌تر اعلام کرده بود در پایان فصل بازنشسته خواهد شد، احتمالا شرایط بازی در این مسابقه را هم پیدا نمی‌کند.

با این وجود او در کنار تیم باقی خواهد ماند تا احتمالا در جشن قهرمانی حاضر باشد و با فتح جام کنار برود. با این حال اما شرایط فعلی بارسا طوری نیست که بتوان شانس قابل توجهی برای پیروزی این تیم در بازی آخر قائل شد.

آنها امسال پنج بار با اتلتيكو بازي كردهاند كه هيچكدام را نبردهاند. در اين پنج مسابقه تيم كاتالاني تنها دو گل به اتلتيكو زده كه هر دوي آنها را هم نيمار، ستاره مصدوم اين روزهاي بلوگرانا به ثمر رسانده است! حالا بايد ديد سرنوشت تلخ سال گذشته مهدويكيا در بازي پرسپوليس و سپاهان، براي پويول هم تكرارميشود و او در غم و اندوه با نيوكمپ وداع ميكند، يا فتح جام، به آخرين تصوير باقي مانده از دوران بازيگري اين ستاره دوستداشتني بدل ميشود؟