به گزارش خبرنگار سرويس ورزشي افكار در برنامه شب گذشته نود عادل فردوسي پور از دو نماينده مجلس دعوت به عمل آورده بود تا در يك گفتگوي جنجالي در خصوص انتقال تيم ها از شهري به شهر ديگر صحبت كنند.

در این برنامه عادل فردوسی پور هر آنچه که از دستش بر می آمد انجام داد تا این انتقال صورت نگیرد اما نماینده مردم اراک در مجلس آب پاکی را روی دست مجری نود ریخت و اظهار داشت که نفت قطعا به شهر اراک منتقل شده و فصل بعد در این شهر حضور خواهد داشت.

فردوسی پور نیز که از این اظهار نظر لطفی ناراحت شده بود عنوان کرد که مگر هر چه دولت می گوید درست و وحی منزل است که باید انجام شود؟

فردوسی پور در بخش دیگری از برنامه به رای ۹۱ درصدی مردم به نظر سنجی پیامکی برنامه نود اشاره کرد و گفت: ‌ آقای لطفی بهتر نیست برای رای مردم احترام بگذاریم؟

مجری برنامه نود دلیل انتقال نفت تهران به استان مرکزی را اراکی بودن بعضی از سران کشور دانست و گفت این عدالت نیست.

مجری نود که شب گذشته حسابی گردو خاک به پا کرده بود گفت: متاسفانه از وقتی دست سیاسیون وارد ورزش شده این اتفاقات رخ داده و اگر موضوعی را نمی توان با منطق حل کرد باید با زور حلش کرد.

نتیجه می گیریم رای مردم مهم نیست. این یکی از جملات جنجالی عادل فردوسی پور بود در برنامه 90 دوشنبه شب که 3 بامداد تمام شد.