به گزارش افکارنیوز، از وقتی مسابقات سپاهان تمام شد او هم راهی اهواز شده تا پس از فصل سختی که در سپاهان داشت، مدتی دور از هیاهوی فوتبال باشد.


با اینکه او این روزها در اهواز به سر می‌برد اما خبرهایی درباره مذاکرات او با استقلال هم به گوش می‌رسد که حمودی در این رابطه توضیح می‌دهد: «هیچ مذاکره‌ای با استقلال نداشته ام. ضمن اینکه هنوز با سپاهان قرارداد دارم و نمی‌توانم با باشگاه دیگری وارد مذاکره شوم. به‌همین خاطر هر تصمیمی برای فصل آینده را به بعد موکول کرده ام. فعلاً واقعاً نیاز به استراحت دارم. من حتی برای تمدید قرارداد کرانچار هم در اصفهان نبودم و خبر را در رسانه ها خواندم.»


او به این سوال که آیا مثل برخی بازیکنان سپاهان با ماندن کرنچار تصمیم به رفتن گرفته یا نه، این طور پاسخ می‌دهد: «شکر خدا هیچ‌وقت در تیم هایی که بودم با کسی مشکل خاصی نداشتم. الان هم مشکلی با کرانچار ندارم.»


حمودی لزوم موفقیت سپاهان در فصل آینده را حفظ سیاست‌های قبلی باشگاه می‌داند و در این باره می‌گوید: «موفقیت سپاهان رابطه مستقیمی دارد با سیاست باشگاه در فصل جدید. باید دید در فصل جدید سیاست باشگاه چگونه است. به اعتقاد من که سیاست‌های باشگاه نباید تغییر کند.»


او درباره اینكه آیا منظورش از سیاستها، تصمیم باشگاه برای كاهش قراردادهاست، تأكید میكند: به هرحال هر شخصی سیاستی دارد و سیاست، ایشان هم این طور است دیگر.