به گزارش افکارنیوز، ‌ شاگردان کی‌روش فردا در فاصله ۱۷ روز مانده تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل پس از تغییر کمپ خود در اتریش دومین دیدار تدارکاتی خود را با کشوری دیگر از بلوک شرق اروپا برگزار خواهد کرد.

با کامل شدن ترکیب تیم ملی در اردوی اتریش و در حالی که فقط سه هفته به اولین دیدار جام جهانی باقی مانده باید آرام آرام از دیدار تدارکاتی فردا به بعد ترکیب اصلی تیم ملی را هم در جام جهانی جست‌و‌جو کرد. کی‌روش نیز بدون شک در سه دیدار تدارکاتی باقیمانده تیمش تا جام جهانی پس از کامل شدن مردانش در اردوی وین به دنبال ترکیب اصلی تیم ملی برای حضور در برزیل خواهد بود.
مونته‌نگرو؛ بدل واقعی‌تر بوسنی

تیم ملی مونته‌نگرو ملقب به شاهین‌های شجاع پس از استقلال از کشور صربستان از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ به طور مستقل به حیات خود ادامه داد.

شاگردان برانکو برنوویچ در آخرین دیدار تدارکاتی خود جمعه گذشته با تقریباً ۷۰ درصد ترکیب خود در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ مقابل اسلواکی ۲ بر صفر شکست خورد، هرچند که در این دیدار از حضور مهاجم سرشناس مونته‌نگرویی یوونتوس یعنی میرکو ووچینیچ خبری نبود. البته این مهاجم در آخرین فهرست اعلام شده مونته‌نگرو جایی نداشت.

مونته‌‌نگرو، تیم پنجاه و چهارم فیفا یکی از دیگر تیم‌های بلوک شرق اروپا محسوب می‌شود و برخلاف بلاروس می‌توان این تیم را بدل واقعی‌تری از بوسنی‌هرزگووین قلمداد کرد.

سرخ‌پوشان مونته‌نگرو در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در منطقه اروپا در گروه هشتم این رقابت‌ها با تیم‌های انگلیس، اوکراین، لهستان، مولداوی و سن‌مارینو هم‌گروه بودند که در نهایت با ۴ برد، ۳ تساوی و ۳ شکست و کسب ۱۵ امتیاز بعد از تیم‌های انگلیس و اوکراین در رده سوم این گروه قرار گرفته و از صعود به مرحله پلی‌‌آف محروم شدند.

این تیم در این رقابتها و در دیدارهای رفت مقابل انگلیس و اوکراین عملکرد خوبی داشت و تیم اول را متوقف کرد و تیم دوم را شکست داد اما در دیدارهای برگشت مونتهنگرو مقابل هر دو تیم انگلیس و اوکراین شکستهای پرگلی را متحمل شد و مقابل هر دو تیم ۴ تایی شد.