به گزارش افکارنیوز، دو ستاره جوان تیم ملی آلمان امیدوارند که بتوانند فرصت بیشتری برای درخشش در ترکیب تیم ملی آلمان در بازی های جام جهانی برزیل داشته باشند.


رویس و گوتسه از بهترین بازیکنان جوان فوتبال آلمان هستند اما این دو برای حضور در ترکیب اصلی یوآخیم لوو رقابت دشواری با ستارگانی همچون اوزیل و مولر خواهند داشت.


ستاره های ۲۴ ساله و ۲۱ ساله تیم ملی آلمان که سابقه ی هم بازی بودن در دورتموند را هم در کارنامه دارند در نشست خبری مشترکی در اردوی تیم ملی آلمان در شمال ایتالیا برگزار کردند و به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد.


گوتسه در مورد شرایط خود برای حضور در جام جهانی می گوید: " ما هر دو می خواهیم در جام جهانی بازی کنیم. در یورو ۲۰۱۲ من ریتم مناسبی نداشتم و این بدلیل مصدومیتی بود که پیش از این بازی ها با آن مواجه بودم "


گوتسه در یورو ۲۰۱۲ تنها ۱۰ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و به عنوان بازیکن جانشین در دیدار مقابل یونان وارد زمین شد.


" شما چند بار فرصت بازی در جام جهانی را دارید؟ این یک فرصت ویژه است که ما باید خودمان را برای آن آماده کنیم. "


رویس نیز به مانند همبازی خود ماریو گوتسه بدنبال حضور بیشتر در ترکیب تیم ملی آلمان است: " من امیدوارم که بتوانم در این تورنمنت بازی کنم زیرا این بزرگترین چیزی است که شما می توانید بدست آورید. "


تصور اینکه هر دو ستاره جوان آلمان ها را در ترکیب اصلی یوآخیم لوو ببینیم کمی سخت است آن هم در خط میانی مانشافت که رقبای سر سختی همچون مسوت اوزیل، تونی کروس، توماس مولر، لوکاس پودولسکی و یولیان درکسلر حاضر هستند.


رویس ادامه می دهد:" یورو دو سال پیش بود و من فکر می کنم پیشرفت های زیادی پس از آن بازی ها داشته ام حالا نیاز دارم که ریتم بهتری را بدست بیاورم و ببیشتر بازی کنم اما این دست من نیست و به نظر مربی بستگی دارد."