به گزارش افکارنیوز، محمدرضا خانزاده در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: با توجه به تدابیر کی‌روش اردوی بسیار خوبی را در اتریش آماده کردیم و فردا آماده‌ایم تا با یک بازی به مراتب بهتر نسبت به دیدار دوستانه قبل، هماهنگی خودمان را نشان دهیم.

وی افزود: اردوی آفریقای جنوبی و اتریش خیلی از مشکلات تیم ملی را حل کرد و امیدوارم که بتوانیم در فاصله ۱۷ روز مانده تا جام جهانی نقایص را برطرف و با قدرت وارد این تورنمنت حساس شویم.

خانزاده ادامه داد: شخصا خودم هم در بهترین شرایط ممکن هستم و آماده‌ام، حالا با ۲۱ سال سن که کی‌روش به من اطمینان کرده حرف‌‌های زیادی را در این فوتبال بگویم؛ مطمئن باشید اجازه نمی‌دهم تا سرمربی تیم ملی از انتخاب و اعتمادش نسبت به من پشیمان شود و به همین دلیل مثل همیشه خوب تمرین می‌کنم و کاری به هیچ حرفی ندارم.

وی درباره حریفان تیم ملی در جام جهانی نیز گفت: هر ۳۲ تیم جام جهانی حریفان سرسختی هستند اما من مطمئنم هرگز در جام جهانی زنگ تفریح حریفان نخواهیم شد و به خوبی می‌توانیم نام ایران را در این مسابقات بر سر زبان‌ها بیندازیم، شخصا از هیچ حریفی در جام جهانی ترس ندارم و مطمئن هستم در صورتی که به من هم اطمینان شود سعی می‌کنم یک بازیکن خوب و مؤثر برای تیم ملی کشورمان باشم.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی که چرا برخیها به حضور تو در تیم ملی انتقاد دارند، گفت: من همیشه با تلاش و کوشش فوتبالم را ادامه میدهم و به این حرفها کاری ندارم، کیروش هم مربی کوچکی نیست که بخواهد بازیکنان را بدون دانش انتخاب کند. من از این اعتماد کیروش سپاسگزارم و مطمئن باشید چندین برابر تلاش خواهم کرد تا بتوانم حالا که به تیم ملی راه پیدا کردهام، در جام جهانی هم برای تیم ملی کشورم مؤثر باشم.