به گزارش افکارنیوز، سیروس محجوب در مورد آخرین وضعیت تیم ملوان گفت: تمرینات ما از حدود یک ماه قبل آغاز شده و تمرینات جدی ما با بازیکنان اصلی از حدود ۲ هفته پیش آغاز شد. اکثر بازیکنان فصل گذشته را حفظ کرده‌ایم و فقط مهدی دغاغله از جمع ما جدا شده است.

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم امیرحسین فشنگچی را هم در ملوان حفظ کنیم، هواداران این بازیکن را دوست دارند و من هم خودم به او علاقه‌مندم و در تلاش هستیم تا او هم در ملوان بماند. دو سه بازیکن جدید هم برای فصل آینده جذب خواهیم کرد که تا نهایی نشدن قراردادها اسم آنها را اعلام نمی‌کنیم. ما در خط دفاع و حمله بازیکن جذب خواهیم کرد.

محجوب در مورد وضعیت مذاکره با محمد غلامی گفت: من با غلامی صحبت کردم و پیشنهاد خارجی دارد و مردم انزلی و هواداران ملوان این بازیکن را دوست دارند و بازیکن ارزشمندی است و منتظر پاسخ او هستیم. بهترین خبر برای هواداران ملوان این است که ما شاکله تیم را حفظ کرده‌ایم و ملوان در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته و آنچه در توانمان بود در جهت خواسته هوادارانمان انجام داده‌ایم. یک کادر فنی خوب و بومی داریم و به نیروهای بومی هم توجه ویژه‌ای کرده‌ایم قطعا با درخشش بازیکنان جوان ملوان در آینده موفق‌تر خواهد شد.

مالک ملوان در مورد انتخاب مدیرعامل این باشگاه گفت: می‌خواهیم با حوصله و دقت مدیرعامل را انتخاب کنیم با توجه به تغییر ساختار باشگاه ملوان مدیرعامل نقش حساسی دارد و می‌خواهیم فردی را انتخاب کنیم که با اهداف هیات مدیره و باشگاه همخوانی داشته باشد. من باید در اینجا از هیات مدیره و شخص رضا الماسی رئیس هیات مدیره هم که تلاش و همکاری بسیار زیادی با باشگاه ملوان داشته‌اند تشکر کنم.

محجوب در مورد مشکلات مالی گفت: ما تا پیش از شروع فصل تمامی مطالبات فصل گذشته بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد ضمن اینکه حداکثر تا آبان ماه ۵۰ تا ۶۰ درصد از مطالبات لیگ چهاردهم را هم به بازیکنان پرداخت میکنیم ما حتی بخشی از بدهیهایی که برعهده ما هم نبوده است پرداخت کردهایم.