به گزارش افکارنیوز، پیام صادقیان در مورد مصاحبه‌های اخیرش که گفته است از اروپا پیشنهاد جدی دارد، گفت: من واقعیت را می‌گویم و مدیربرنامه‌هایم در جریان است. در مورد پیشنهادهای خارجی همه چیز دست اوست. چند روز پیش گفتم که از یک تیم سرشناس اروپایی پیشنهاد دارم که همه چیزش خوب است ولی دوست دارم در پرسپولیس بمانم.وی از بیان نام تیم اروپایی خواهانش خودداری کرد و افزود: بهتر است نامی نیاورم ولی تیم مورد نظر در لیگ ایتالیا حضور دارد و جزو تیم‌های گمنام هم نیست. بازی کردن در لیگ ایتالیا برای هر بازیکنی هیجان‌انگیز است ولی از طرفی بحثپرسپولیس هم مطرح است و در این خصوص قطعاً با علی دایی صحبت خواهم کرد.


هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه ماندن یا جدایی‌اش از این تیم چه زمانی قطعی می‌شود، اظهار داشت: فعلاً که چیزی معلوم نیست ولی دوست دارم یک فصل دیگر با پرسپولیس باشم و این به خاطر هواداران و همچنین کار کردن با علی دایی است.


وی افزود: ‌ معتقدم بازی کردن زیر نظر دایی افتخار بزرگی است. مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و دوست دارم بمانم تا فصل بهتری را داشته باشم. در فصل جدید می‌‌خواهم چند برابر فصل گذشته بهتر بازی کنم و دوست دارم بمانم تا با پرسپولیس در آسیا مقام بیاورم.


صادقیان که جام جهانی را هم از دست داد در این خصوص گفت: این اتفاق در نوع خود تلخ بود ولی الان همه چیز برای من عادی شده و دوری از تیم ملی را هضم کردهام. در مورد بازیکنانی که خط خوردند هم باید بگویم که برایشان ناراحتم. من درک میکنم خط خوردهها چه حالی دارند ولی دنیا برای آنها به آخر نرسیده است. امیدوارم این بازیکنان خیلی زود با این اتفاق کنار آمده و روحیه خود را از دست ندهند.