به گزارش افکارنیوز، مزدک میرزایی گزارشگر ویژه شبکه سوم سیما که وظیفه گزارش مستقیم سه بازی تیم‌ملی در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل را برعهده دارد ساعاتی قبل از ترک تهران پیرامون دیدارهای تیم‌ملی کشورمان در برابر نیجریه، آرژانتین و بوسنی با ما گفتگو کرد که ماحصل این مصاحبه پیش روی شماست:* یادتان هست آخرین باری که پیروزی تیم‌ملی در برابر یک تیم دیگر را گزارش کردید مربوط به چه زمانی بود؟

- دقیقا آخرین بازی مرحله انتخابی و دیدار برابر کره‌جنوبی که با پیروزی یک بر صفر ملی‌پوشان همراه شد.* از جو و حال و هوای آن مسابقه بگویید؟

- سرمربی کره‌جنوبی از تهران جنگ روانی را آغاز کرد و امیدوار بود با تأثیر منفی بر روی بازیکنان ما در کشور خودش به یک پیروزی آسان برسد اما کی‌روش حرفه‌ای‌تر از این حرف‌ها بود و در نهایت با حرفه‌ای‌گری کاری کرد که سرمربی کره‌جنوبی اسلحه را به سمت خودش بگیرد و شلیک کند. به اعتقاد من به خاطر حساسیت ویژه این دیدار بازی ایران و کره‌جنوبی در پوسان می تواند در ردیف بازی‌های حماسی فوتبال ایران باشد.* از بازی‌های پیش روی ما در جا‌م‌جهانی بگویید؟

- قطعا سه بازی دشوار پیش رو داریم که امیدوارم با چاشنی شانس بتوانیم از آنها امتیاز بگیریم.* پیش‌بینی شما از نتایج این بازی‌ها چیست؟

- پیش‌بینی خاصی نمی‌توانم بکنم اما قطعا دیدار با آرژانتین سخت‌ترین روز ملی‌پوشان کشورمان خواهد بود.* و شما که قرار است گزارشگر بازی باشید؟

- فرقی نمی‌کند من هم دشوارترین گزارشم بازی با آرژانتین است.* اگر حرف خاصی مانده، بفرمایید؟

- امیدوارم باز هم برای تیمملی خوشقدم باشم و انشاءاله یک دیدار خوب و یک پیروزی حماسی دیگر را گزارش کنم.