به گزارش افکارنیوز، آلخاندرو سابه یا که ظهر امروز جمعه به وقت برزیل در سالن کنفرانس ورزشگاه مینیرائو با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: ما اطلاعات خوبی از تیم ملی فوتبال ایران داریم و می دانیم که آنها تیمی فیزیکی هستند. ایران بعد از تساوی برابر نیجریه شرایط روحی خوبی پیدا کرده و در وضعیت خوبی به مصاف ما خواهند آمد.

وی در مورد ناراحتی مسی بعد از دیدار برابر بوسنی گفت: دلیل ناراحتی او این است که مسی تمایل داشت ما در دیدار برابر بوسنی هجومی تر بازی کنیم. او شرایط تیم ما را می داند و به همین خاطر ناراحت بود از اینکه نتوانستیم برابر بوسنی هجومی تر بازی کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین در مورد سیستم تیمش برای دیدار برابر ایران گفت: هدف ما این است که در این دیدار با سیستم ۳-۳ - ۴ بازی کنیم. با سه مهاجم برابر ایران به میدان خواهیم رفت تا ارائه گر یک بازی هجومی باشیم. می خواهیم با ارائه یک بازی هجومی و رسیدن به پیروزی صعودمان به مرحله بعد را قطعی کنیم.

وی افزود: ما فعلا در ابتدای راه جام جهانی هستیم، فردا برای پیروزی به میدان می رویم و همچنین برای بهبود بازی خودمان. در طول رقابتها باید روند تیم بهبود پیدا کند. با سیستم ۳-۳ - ۴ بازی خواهیم کرد اما هر لحطه ممکنه این سیستم تغییر کند. باید ببینیم روند بازی چطور پیش می رود.

سابه یا با اشاره به برنامه هایش برای این دیدار گفت: ما روی تیم خودمون متمرکز هستیم اما بقیه بازی ها رو هم می بینیم. فعلا اول راه جام جهانی است و هنوز راه زیادی برای ما پیش رو است.

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین در مورد احتمال شکست مقابل ایران گفت: فوتبال یک بازی غیر قابل پیش بینی و ۹۰ دقیقه است، ما هرگز فکر نمی کنیم که مقابل ایران پیروز می شویم. ایران را دست کم نخواهیم گرفت و با تمام توان بازی خواهیم کرد.

سرمربی آرژانتین در پاسخ به اینکه همه انتظار پیروزی با گل های زیاد مقابل ایران را دارند گفت: باید متواضع باشیم، به نظر من هیچ حریف ضعیفی وجود ندارد و هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم و به همه تیم ها احترام می گذاریم. اگر ما توپ را در اختیار داشته باشیم می توانیم موقعیت های زیادی را روی دروازه ایران ایجاد کنیم.