به گزارش برنا، دیدار دو تیم استقلال تهران و ملوان بندر انزلی از سری رقابت های جام حذفی باشگاه های کشور در حالی برگزار شد که بهزاد نوشادی-مربی بدنساز تیم فوتبال استقلال و فرهاد پورغلامی-سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی به دلیل اعتراضات بیش از حد به داور ازمحوطه فنی مسابقه اخراج شدند. بر همین اساس بهزاد نوشادی به مدت یک جلسه از همراهی تیم مربوطه در مسابقات رسمی و پرداخت ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فرهاد پورغلامی نیز با توبیخ کتبی ودرج در پرونده به پرداخت ۰۰۰/۰۰۰ / ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فرهاد مجیدی - بازیکن تیم استقلال تهران نیز جهت ادای پاره ای از توضیحات د رخصوص بعضی از رفتار های غیر ورزشی در دیدار فوق روز یکشنبه۲۹/۳ / ۹۰ به کمیته انضباطی احضار شد.

بازی بدون تماشاگر در استادیوم هرمزگان

دیدار دو تیم آلومینیوم هرمزگان و مقاومت شهید سپاسی از دیدار برگشت پلی اف لیگ دسته اول باشگاه های کشور در بندر عباس برگزار شد که به دلیل مشکلات و جو ناامن ورزشگاه، به صلاحدید داور بازی از دقیقه ۸۳ قطع شد.

بر همین اساس کمیته انضباطی تیم آلومینیوم هرمزگان را به یک مسابقه بدون حضور تماشاگر محکوم و باشگاه هرمزگان را به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

همچنین به دلیل همکاری مجید ذاکری-لیدر باشگاه آلومینیوم هرمزگان در جهت جلوگیری از هر گونه آسیب به بازیکنان تیم مقاومت شهید سپاسی، ضمن تشویق وی، کمیته انضباطی مبلغ ۲ میلیون ریال برای این لیدر پاداش نقدی در نظر گرفت.