به گزارش افکارنیوز، قاسم حدادی‌فر با بیان اینکه ذوب‌آهن اکنون با تیمی مرکب از جوانان و بازیکنان تجربه‌ها به کسب سهمیه آسیا فکر می‌کند، ضمن بیان مطلب فوق گفت: بعد ازحضور یحیی گل‌محمدی، بازیکنانی به تیم اضافه شدند که شرایط تیم را به کلی تغییر دادند. البته با قدردانی از زحمات بازیکنان فصل گذشته مطمئنم امسال تیم‌مان به جایگاه قابل قبولی در لیگ می‌رسد، حتی باید گفت کسب سهمیه آسیا برای‌مان دور از دسترس نیست.

وی در ادامه در خصوص شایعاتی مبنی از جدایش از تیم ذوب‌آهن عنوان کرد: امسال چند پیشنهاد از تیم‌های بالای جدول لیگ برتر داشتم اما به دلیل اینکه از سال‌ها قبل طرفدار ذوب‌آهن بودم، در این تیم ماندم. این را هم اعلام می‌کنم که من یک ذوب‌آهنی بوده و ذوب‌آهنی می‌مانم.

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره شرایط جسمانی‌اش تاکید کرد: با پایان آخرین مسابقه لیگ وارد اردوی تیم ملی شدم و می‌توان گفت سه ماه مداوم تمرینات سختی را گذرانده‌ام، به همین دلیل شرایط جسمانی خوبی دارم اما کمی خسته هستم.

حدادی‌فر که با سایت باشگاه ذوب‌آهن صحبت می‌کرد، همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یک هفته استراحت داشتم اما دوباره ازکادر فنی تقاضای مرخصی کردم که در صورت موافقت چند روز دیگر در تمرینات شرکت می‌کنم، در غیر این صورت از همین امروز به دیگر بازیکنان ملحق می‌شوم.

وی در ادامه درباره حضورش در تیم ملی یادآور شد: اگر چه تمرینات خوبی انجام داده بودم تا نظر کادر فنی رابرای بازی جلب کنم اما این مساله انجام نگرفت ولی در کل از اینکه در فهرست ۲۳ نفره کی‌روش بودم، خیلی خوشحالم و امیدوارم در آینده بتوانم بازی‌های خوبی را برای تیم ملی به نمایش بگذارم.

هافبک ملیپوش تیم فوتبال ذوبآهن در پایان با قدردانی ازمسئولان باشگاه ذوبآهن گفت: پس از ورود تیم ملی فوتبال از برزیل، باشگاه ذوبآهن تنها باشگاهی بود که برای استقبال بازیکنان به فرودگاه آمد که این مساله برایم یک افتخار بود.