به گزارش افکارنیوز، علیرضا حقیقی که طی سال های گذشته همواره در کنار کودکان مبتلا به سرطان محک بود، ضمن اهدای پیراهن خود به آنها در یک مسابقه نمادین پنالتی، دروازه‌ای را که طی دیدار مقابل تیم قدرتمند آرژانتین با اراده و محکم از آن محافظت کرده بود را به روی کودکان مبتلا به سرطان باز کرد.

در جریان این دیدار یم نشست خبری هم برگزار شد که طی آن آراسب احمدیان، مدیر عامل مؤسسه خیریه محک گفت: همه انسان‌هایی که در یک جامعه زندگی می‌کنند نسبت به مسائل جامعه مسئول هستند و در این بین افراد سرشناس نیز با عمل به مسئولیت اجتماعی خود می‌توانند توجه جامعه را به امور خیریه سوق دهند.

احمدیان در ادامه به سابقه حضور علیرضا حقیقی در محک و همراهی او با کودکان مبتلا به سرطان اشاره کرد و گفت: جام جهانی بهانه‌ای شد تا دروازه بان تیم ملی، باردیگر به محک بیاید و با کودکان مبتلا به سرطان فوتبال بازی کند و از کودکانی که سرم در دست دارند و با امید با سرطان می‌جنگند گل بخورد. این حضور نشانه ای است از مسئولیتی که وی به فرزندان محک حس می‌کنند.

در ادامه این نشست، علیرضا حقیقی، ضمن ابراز خوشحالی از حضور دوباره‌در میان کودکان مبتلا به سرطان گفت: از تمام رسانه ها و افرادی که در هیاهوی زندگی کودکان مبتلا به سرطان را از یاد نمی‌برند تشکر می کنم و وظیفه هر کسی هست که به مردم خود کمک کند.

وی تاکید کرد: من وقتی به محک می‌آیم، حال خوبی دارم و امید دوباره به زندگی پیدا می‌کنم و این حس خوب را مدیون کودکان محک هستم و این حال خوب به این دلیل است که همیشه بچه های محک را در عین بیماری شاد و پر امید می‌بینم.

بعد از این نشست خبری علیرضا حقیقی پیراهن دروازه بانی خود در دیدار مقابل آرژانتین را کودکان محک هديه كرد و فرزندان محك نيز پيراهني را كه براي دروازهبان محبوبشان نقاشي كرده بودند به او هديه كردند.