به گزارشافکارنیوز،محمد حسین حسینی سرپرست تیم ملی ب ایران ضمن بیان این مطلب افزود: هشتمین اردوی آمادگی تیم مل ب از فردا شنبه آغاز می‌شود و تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت. ضمن اینکه تیم ملی ب ایران روز چهارشنبه اول مردادماه با ۱۴ بازیکن برای برگزاری اردوی برون مرزی خود راهی چین خواهد شد که این اردو تا هفتم مردادماه در پکن پیگیری می‌شود و ملی پوشان ایران دو دیدار با تیم ملی ب چین و یک مسابقه با تیم جوانان این کشور برگزار می‌کنند.

وی با بیان اینکه تیم ملی ب والیبال از هشتم تا ۱۵ مردادماه اردوی خود را در تهران دایر خواهد کرد، گفت: تیم ملی والیبال استرالیا از فدارسیون ایران درخواست برگزاری اردو در تهران و انجام بازی‌های تدارکاتی با تیم ملی ب کرده است که با این درخواست موافقت شد. بنابر این از روز ۱۵ مردادماه تیم ملی استرالیا به مدت یک هفته در تهران اردو خواهد زد و چند بازی تدارکاتی و دوستانه نیز با تیم ملی ب ایران انجام خواهد داد.

سرپرست تیم ملی والیبال ب ایران افزود: تیم ملی ب والیبال ایران بعد از رفتن استرالیا از تهران یک هفته‌ای تمرین خواهد کرد و سپس راهی آلماتی میزبان جام کنفدراسیون والیبال آسیا می‌شود.

تیم ملی والیبال ب ایران در چهارمین دوره جام کنفدراسیون آسیا با تیمهای چین، ایران، استرالیا و تایلند در گروه یک همگروه است. این رقابتها از ۲۷ مردادماه تا دوم شهریورماه در آلماتی قزاقستان برگزار خواهد شد.