به گزارش افکارنیوز، پرویز مظلومی پس از پایان مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران درباره برگزاری این مراسم، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: جا دارد از سازمان لیگ به خاطر برگزاری این قرعه‌کشی زیبا و درخور شان فوتبال‌مان تشکر کنم. ما از قرعه کشی آماتور که با لیوان پلاستیکی و چیدمان مشخص تیم‌ها برگزار می‌شد، خارج شده‌ایم.

وی درباره برگزاری دربی در هفته پایانی نیم فصل و لیگ تصریح کرد: به نظرم برگزاری این بازی در هفته پانزدهم و هفته پایانی قشنگ است، انشاالله شرایط جوری باید که این بازی فینال گونه و زیبا شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال درباره تمدید قرارداد کی‌روش هم تاکید کرد: شرایط نباید به نحوی باشد که فدراسیون عجولانه تصمیم بگیرد. کی‌روش مربی خوبی است ولی نباید این طور باشد که به هر خواسته‌اش تن بدهیم!

مظلومی همچنین گفت: او جزو ۸ مربی برتر جهان است و در این موضوع شکی نیست ولی امیدوارم ایشان هم با یک مقدار تعامل کوتاه بیاید و در ایران بماند چرا که جام ملتها نزدیک و حضور در جام ملتها محک و آزمایش خوبی است. باید اجازه بدهیم فدراسیون در آرامش تصمیم بگیرد زیرا در این مدت درباره تمدید قرارداد کیروش خیلی جوسازی شد.