به گزارش افکارنیوز، علی کفاشیان بعد از پایان مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر در خصوص این مراسم اظهار داشت: لیگ ما خیلی پیشرفت کرده و قرعه‌کشی بسیار مناسبی برگزار شد و این مراسم نشان داد که به سمت استانداردسازی پیش می‌رویم و نکته مهم در لیگ امسال این است که در سال بعد از جام جهانی خلاء‌های لیگ را بپوشانیم و نگاه‌ها را به سمت لیگ برتر پیش ببریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص دربی پایتخت که در هفته پایانی برگزار می‌شود، گفت: این موضوع باعثجذاب شدن هفته پایانی لیگ خواهد شد و امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاید.

وی همچنین در خصوص حق پخش تلویزیونی مسابقات لیگ برتر گفت: به نظر من باید صداوسیما هرچه سریعتر نظرش را درباره رقم پرداختی این سازمان به ما اعلام کند چون زمان زیادی تا آغاز لیگ برتر باقی نمانده و اگر صداوسیما این مبلغ را پرداخت نکند ممکن است به دوربین‌ها اجازه ورود به ورزشگاه داده نشد.

علی کفاشیان که با خبرنگار شبکه جهانی جام جم گفتوگو میکرد در خصوص آخرین وضعیت توافقشس با کیروش گفت: از نظر من همه چیز نهایی شده و باید بگویم او امروز به من ایمیلی زد و ابراز تمایل خود را برای حضور در ایران نشان داد. ما هم با او به توافق رسیدهایم و فقط تا روز پنجشنبه که او به ایران میآید صبر کنید تا همه چیز را اعلام کنیم.