به گزارش افکارنیوز، علی نظری جویباری معاون باشگاه استقلال و مسئول نقل و انتقالات این تیم امروز و پس از تمدید قرارداد با آندو تیموریان درباره هزینه های باشگاه استقلال عنوان کرد: ما تا الان به طور حدودی فکر می‌کنم ۱۵ میلیارد تومان هزینه ‌کرده‌ایم.


همین مصاحبه ی نظری جویباری نشان می دهد تیم استقلال هرگز سقف بودجه ی ۱۵ میلیاردی که سازمان لیگ برای تیم ها مشخص کرده است را رعایت نکرده است و او این موضوع را ناخواسته لو داده است. طبق آنچه سازمان لیگ مشخص کرده است تیم ها برای کل فصل شان باید مبلغ ۱۵ میلیارد تومان را خرج کنند. این در حالی است که تیم استقلال پیش از آغاز مسابقات، طبق گفته ی نظری کل بودجه اش را خرج کرده است.


با این حساب اگر بخواهیم هزینه ی سفرهای استقلال در طول لیگ، اردوها، البسه، پاداش ها و البته باقی مانده قراردادها را محاسبه کنیم هزینه ی یک فصل آبی پوشان بسیار بیشتر از ۱۵ میلیارد می شود.


اکنون پس از سپاهانی ها که علنا اعلام کردند سقف قرارداد را رعایت نکرده اند، مشخص می شود استقلال نیز سقف بودجه را رعایت نکرده است تا تیم های لیگ برتری نشان دهند به هیچ سقفی، چه بودجه و چه قرارداد پایبند نیستند.


باید منتظر ماند و دید آیا استقلالی ها واکنشی در خصوص مصاحبه ی نظری از از خودشان نشان خواهند داد یا خیر؟!