به گزارش افکارنیوز، سیدجلال حسینی که بحثتمدید قراردادش در هفته‌های اخیر به یکی از دغدغه‌های اصلی هواداران سرخ تبدیل شده بود، در نهایت سرنوشتی مثل خلعتبری پیدا کرد و به دلیل مسائل مالی از پرسپولیس جدا شد.با این‌که در چند هفته اخیر صحبت از نهایی شدن قرارداد او با باشگاه‌های قطری به میان آمده بود اما مدافع تیم‌ملی در جام‌جهانی معتقد است به خاطر پرسپولیس تا به حال با هیچ تیمی حتی مذاکره هم نکرده است اما از حالا به فکر ادامه فوتبالش در خارج ایران است.در ذیل گفتگوی این بازیکن را می‌خوانید:* وقتی در هفته‌های اخیر در ایران ماندی و به پیشنهادهای قطری جواب مثبت ندادی، همگان تصور می‌کردند در پرسپولیس ماندگار هستی؟

- دقیقا خودم نیز فکر می‌کردم که در پرسپولیس می‌مانم اما هر چقدر کوتاه آمدم مسئولان پرسپولیس اصلا انعطافی نشان ندادند. قطعا دوست داشتم که در پرسپولیس بمانم و به خاطر این تیم تا الان با هیچ تیمی مذاکره نکردم و منتظر پرسپولیسی‌ها ماندم اما افسوس که قسمت نبود یک فصل دیگر در خدمت هواداران این تیم باشم.* مشکلت با پرسپولیسی‌ها بر مسائل مالی بود؟

- من از‌ سال گذشته نیز از باشگاه طلب دارم اما با توافق با مسئولان باشگاه بر سر مسائل مالی فصل گذشته توافق کردم اما زمانی که برای فصل آینده بر سر میز مذاکره نشستیم، همه چیز عوض شد و پرسپولیسی‌ها راضی به توافق با من نشدند. درست است که از نظر مالی با هم اختلاف داشتیم و به توافق نرسیدیم اما اگر پرسپولیسی‌ها مرا می‌خواستند بیشتر برایم وقت می‌گذاشتند. البته رحیمی نیز زحمات زیادی می‌کشد اما برخی کارها دست او نیست. مدیرعامل باشگاه در مسائل مالی تحت فشار از سوی دیگران است و دستش برای جذب بازیکنان باز نیست.* شنیده می‌شد که پیشنهادت به باشگاه پرسپولیس بالای ۲‌ میلیارد بوده است؟

- اصلا اینطور نیست. مبلغی که من به پرسپولیسی‌ها پیشنهاد دادم برای یک بازیکن ملی‌پوش که در جام‌جهانی بازی کرده، کاملا منطقی بود. این ارقامی که در رسانه‌ها اعلام می‌شود، فقط در حد گمانه‌زنی است و گرنه پیشنهاد ۲.۵ میلیاردی که می‌گویند من به پرسپولیس دادم، صحت ندارد. حتی در مذاکراتی که داشتم، من حاضر شدم از مبلغ پیشنهادی‌ام کوتاه بیایم اما پرسپولیسی‌ها این کار را نکردند.* در هفته‌های اخیر شنیده می‌شد که با باشگاه‌های قطری به توافق نهایی رسیده‌ای؟

- اینها قطعا شایعاتی بیش نیست زیرا من تا ۲ روز قبل منتظر پرسپولیس بودم و به احترام هواداران این تیم با هیچ باشگاه دیگری مذاکره نکردم. پیشنهادات زیادی به من شده اما من اولویتم را پرسپولیس قرار داده بودم و خیلی هم امیدوار بودم که به توافق برسیم که نشد.* یکی از بازیکنان محبوب دایی بودی و قبلا با رحیمی هم در سپاهان کار کرده بودی، چرا این‌قدر زود با پرسپولیس به بن‌بست خوردی؟

- من از قبل رحیمی را می‌شناختم و الان هم نمی‌خواهم جدایی‌ام را گردن او بیندازم. شاید او هم نمی‌توانست بیش از مبلغی که برایش تعیین شده به بازیکنان بپردازد اما جدایی بازیکنانی مثل خلعتبری و پولادی هم به پرسپولیس ضربه می‌زند. برای دایی هم احترام خاصی قائلم اما با شرایط موجود امکان تمدید قرارداد برای من وجود نداشت. به‌هرحال من هم خواسته‌هایی دارم که باید برآورده شود.* پیشنهادات ایرانی هم داری یا فقط به لیگ قطر فکر می‌کنی؟

- پیشنهادات زیادی از داخل و خارج از کشور دارم اما قطعا بعد از جدایی از پرسپولیس دیگر در ایران بازی نمی‌کنم. به‌زودی راهی قطر می‌شوم تا با تیم‌هایی که خواهان من بودند مذاکره کنم و احتمالا با یکی از آنها قراردادم را امضا می‌کنم. چیزی که فعلا مشخص است، این است که در ایران نمی‌خواهم به فوتبالم ادامه دهم.* نام باشگاه‌هایی مثل الاهلی و الجیش قطر مطرح شده، احتمال حضورت در کدام یک از تیم‌ها بیشتر است؟

- فعلا چیزی مشخص نیست و باید مذاکراتم را به صورت جدی در قطر دنبال کنم. البته می‌توانم بگویم که شانس پیوستنم به الاهلی بیشتر از الجیش است.* حرف پایانی؟

- فقط از هواداران پرسپولیس میخواهم که حلالم کنند. آنها در این ۲ سالی که در پرسپولیس بودم، در هر زمانی حمایتم کردند و امیدوارم دوباره روزی به این تیم برگردم.