به گزارش افکارنیوز، مهدی خواجه‌وند در مورد توقیف اموال باشگاه پرسپولیس توسط وکیل کشتی‌گیران پیشین این باشگاه گفت: بحثتوقیف نبود اما آقایان ترجیح دادند تا به این صورت مسئله را حل کنند. چند بار به دوستان گفته بودیم صرف نظر از مسائل مختلف حقوقی حتماً مشکل‌شان را حل می‌کنیم.


وی ادامه داد: آقایان ابتدا گفتند می‌خواهند باشگاه را پلمب کنند اما دیدند که این کار شدنی نیست و ترجیح دادند برای وصول مطالباتشان حکم توقیف اموال را بگیرند، هر چند روز گذشته به ما اعلام شد حق فروش یا نقل و انتقال اموال باشگاه را نداریم و ما هم چنین قصدی نداریم و نداشتیم. هیچ وقت قصد فروش میز و صندلی مدیرعامل را نداریم.


سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: صددرصد این مشکل حل می‌شود. پیش از این جلساتی را با غلامرضا محمدی برگزار کردیم و حتی توافقاتی هم حاصل شد و قرار بود در فرصتی مناسب مشکل را حل کنیم اما نمی‌دانم چرا آقایان این تصمیم غیرمنتظره را گرفتند. فقط باید بگویم دوستان درست در تاریخ اجراییه به باشگاه مراجعه کردند و هیچ فرصتی هم به ما ندادند. تا روز گذشته که این اتفاق افتاد آنها نمی‌توانستند به باشگاه بیایند.


خواجهوند ضمن اشاره به بدهی باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: چیزی که شایعه شده این است که باشگاه پرسپولیس بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد و ما باید بدهی ۱۰۰ میلیاردی را مدیریت کنیم، طلب کشتیگیران ۶۰۰ میلیون و بخشی از این بدهی ما است.