به گزارش افکارنیوز، سیدمحسن حسینی در خصوص اینکه گفته می‌شود او با استقلال قرارداد داخلی بسته گفت: تا الان که با شما صحبت می‌کنم چنین اتفاقی نیفتاده اما تا جایی که من می‌دانم برای حضور من در تیم استقلال باید یکی از بازیکنان این تیم از لیست خارج شود و از آنجایی که من بازیکن آزاد هستم و رضایت‌نامه‌ام در دست خودم است هر زمان که این اتفاق بیفتد می‌توانم با استقلال قرارداد ببندم.


وی ادامه داد: ‌اما درباره اینکه می‌گویید من با استقلال قرارداد داخلی بستم باید بگویم که نه من و نه مدیر برنامه‌هایم چنین کاری نکرده‌ایم اما قرار بود تا دیشب اتفاقاتی بیفتد اما با یکی از بازیکنان استقلال که دوست من هم است صحبت کردم و او گفت که راضی نیست قراردادش فسخ شود و فکر می‌کنم هر کس دیگری هم جای او باشد حاضر نیست در روز آخر نقل و انتقالات از لیست بیرون بیاید.


حسینی خاطرنشان کرد: در اواسط نقل و انتقالات از باشگاه استقلال با من تماس گرفتند و از من خواستند که به باشگاه بروم و قراردادم را با این تیم ببندم اما نزدیک باشگاه که بودم باز هم تماس گرفتند و گفتند قلعهنویی گفته فعلا صبر کن و این صبر ما تا روز آخر کشیده شد. البته من به قلعهنویی علاقه دارم و به همین دلیل پیشنهادات دیگرم را مورد بررسی قرار ندادم و حالا هم که بیرون ماندم. با این همه من چون بازیکن آزاد هستم مشکلی برای پیوستن به تیمی ندارم و اگر قرار است به استقلال اضافه شوم باید نام یک بازیکن این تیم از لیست خارج شود.