به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی «افکار» در میان این اظهارات مهم ترین نکته حملات تند قلعه نوعی و مایلی کهن به برنامه نود و فردوسی پور بود که در هفته های اخیر بارها و بارها شاهد این انتقادات بوده ایم.

در ذیل بخش هایی از صحبت های مربیان را در نشست های خبری بعد از مسابقات می خوانیم: ‌

برنده ها

جلالی: این تیم با فولاد اید‌ه‌آل من فاصله دارد

سرمربی فولاد خوزستان گفت: مقابل پیکان ضعف‌های عمده‌ای داشتیم و این تیم با فولاد ایده‌آل من فاصله دارد. مجید جلالی پس از کسب پیروزی ۶ بر صفر مقابل پیکان اظهار داشت: به تمامی خوزستانی‌ها و به خصوص هواداران فولاد تبریک می‌گویم اما نکته‌ای که لازم است ذکر کنم این است که درست نیست قبل از بازی به سرمربی تیم ابلاغ شود که در صورت واگذار کردن نتیجه برکنار خواهد شد. من باید از شخصیت مربی دفاع کنم زیرا مربیان ایران در لیگ حرفه‌ای همیشه روی لبه تیغ گام برمی‌دارند. سرمربی فولاد خوزستان ادامه داد: ‌ دو نیمه متفاوت در این بازی شاهد بودیم اما خوشحالم که تیمم توانست در نیمه دوم بازی خوبی ارائه دهد و ۶ گل به ثمر برساند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و فولاد به جایگاه بهتری دست یابد، اما بازیکنان فولاد باید به این نکته توجه داشته باشند که با این پیروزی نباید دچار غرور شوند، چون در این دیدار ما ضعف‌های عمده‌ای داشتیم و این تیم با فولاد ایده‌آل من فاصله دارد. جلالی خاطرنشان کرد: خوشحالم که روز به روز تیم ما بهتر می‌شود و سیر صعودی پیدا کرده است. امیدوارم فولاد لیاقت خود را به عنوان نماینده فوتبال خوزستان در لیگ برتر به اثبات برساند. وی درباره تعطیلات لیگ برتر یادآور شد: از این تعطیلات استقبال می‌کنم زیرا برای این مدت برنامه خاصی دارم و بازیکنان را با برنامه‌ریزی به شرایط آماده‌تری خواهیم رساند. جلالی افزود: بسیار خوشحالم که بازیکنانم اعتماد به نفس خود را پیدا کردند و لازم می‌دانم این را بگویم که آرش افشین لیاقت خود را در این دیدار با به ثمر رساندن ۴ گل به نمایش گذاشت.

مظلومی: در نیمه اول بازیکنان استقلال تمرکز نداشتند

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازیکنان ما در نیمه اول دیدار مقابل سایپا تمرکز لازم را نداشتند. پرویز مظلومی پس از برتری ۳ بر ۲ برار سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم، آنها در زمین خواسته‌هایم را اجرا کردند و از هواداران نیز ممنونم با وجود آنکه یک گل عقب افتادیم اما همچنان تیم را تشویق کردند. در نیمه اول نیز می‌توانستیم گلزنی کنیم اما ۳ موقعیت تک به تک را از دست دادیم. وی ادامه داد: در نیمه اول روی یک ضد حمله گل خوردیم. بازیکنان در این نیمه تمرکز لازم را نداشتند و در نیمه دوم با ۳ مهاجم بازی کردیم و بازی خوبی ارائه دادیم، هر چند در زدن ضربات آخر کم دقت بودیم. سایپا تیم خوب و جوان و دونده‌ای است که تیم ما را آزار داد و این شکست چیزی از ارزش‌های این تیم کم نمی‌کند. سرمربی استقلال با اشاره به جشن تولدش عنوان کرد: بازیکنان ما قصد داشتند به من کادویی بدهند و با کسب این ۳ امتیاز بهترین کادو را به من دادند. آرش برهانی نیز مهاجم خوبی است اما تحت فشار قرار دارد، نباید فراموش کنیم او زمانی آقای گل بوده است، من به او اطمینان کامل دارم. مظلومی در مورد برنامه‌های تیم استقلال گفت: ۳ روز تمرینات تعطیل است و ۳۰ و ۳۱ شهریور در تهران تمرین می‌کنیم و از اول مهر در کردان کرج اردو می‌زنیم به دلیل اینکه نفراتمان ناقص بود و برخی از بازیکنان محصل هستند، ترجیح دادیم در ترکیه اردو نزنیم. وی در مورد خداحافظی کاپیتان تیمش از تیم ملی تاکید کرد: فرهاد مجیدی من را غافلگیر کرد، فکر نمی‌کردم بخواهد از تیم ملی خداحافظی کند. شاید اگر تصمیمش را به من می‌گفت کاری می کردم. مظلومی در مورد اینکه آیا قصد ندارد مجید را از تصمیمش منصرف کند و خداحافظی‌اش به دلیل حاشیه‌های اخیر تیم ملی است گفت: او تصمیم خود را گرفته و من نمی‌دانم شما در مورد چه حاشیه‌های صحبت می‌کنید، فقط می‌دانم تیم ملی باید با نفرات اصلی‌اش به غرب آسیا برود زیرا خودم نیز یک بار تیم ملی را به آنجا برده‌ام. سرمربی استقلال در مورد سکو نشینی آندره لوئیز و شایعه اخراج محسن یوسفی از استقلال عنوان کرد: مصدومیت لوئیز در تمرین باعثشد که شوکه شویم. او از ناحیه دنده آسیب دید و نتوانست بازی کند. محسن یوسفی نیز مصدوم است و از او خواسته‌ام خود را به تمرینات برساند، نمی‌دانم از کجا شایعه اخراجش مطرح شد. حتی شایعه تعویض کوشکی را با یک بازیکن دیگر مطرح کردند اما طبق قوانین تا نیم فصل هیچ کاری نمی‌توانیم انجام دهیم.

پورغلامی: می‌توانستیم با ۶ گل شاهین را شکست دهیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم با ۶ گل شاهین را شکست دهیم. به گزارش فارس، فرهاد پورغلامی پس از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل شاهین گفت: به دلیل کیفیت نامناسب زمین مجبور شدیم به بازی هوایی رو بیاوریم. در نیمه اول بازی پایاپایی را از دو تیم دیدیم ولی در نیمه دوم موقعیت های گلزنی زیادی داشتیم. وی با اشاره به اینکه گل به ثمر رسیده توسط پژمان نوری آفساید نبوده، ادامه داد: فکر می کنم این گل درست بود. باید فیلم بازی را دوباره ببینیم. یکی از مشکلاتی که داریم این است که سخت گل می زنیم و راحت گل می خوریم. نباید به راحتی روی ضربه ایستگاهی دروازه مان باز شود. در هر صورت نیمه دوم یکی از زیباترین بازی های لیگ بود. پورغلامی در مورد آمادگی مهرداد اولادی عنوان کرد: او از سطح فنی بالایی برخوردار است و امیدوار هستم تا پایان لیگ همین طور گل بزند. کسی نمی تواند به راحتی از نام اولادی بگذرد و این برای تیم ملی هم می تواند نوید خوبی باشد. سرمربی تیم ملوان در مورد داوری این بازی که مورد اعتراض شاهین بوشهر نیز بود، خاطرنشان کرد: به نظر من اگر تیمی امروز از داوری متضرر شد این ملوان بود. می توانستیم در این بازی با نتیجه ۶ بر یک برنده باشیم. بازیکنان تیم ملوان در هیچ صحنه ای دنبال دعوا نبودند و به نظرم باید دو بازیکن شاهین اخراج می شدند.

مدیرروستا: دقایق بازی برای داور فرقی ندارد

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: داور با گرفتن پنالتی در دقیقه پایانی نشان داد شجاعت دارد. علی اصغر مدیرروستا پس از پیروزی یک بر صفر مقابل صبای قم گفت: این یکی از بهترین بازی‌های پاس بود. بازیکنان به خوبی توانستند صاحب توپ و میدان شوند. باید خیلی زودتر از این به گل می‌رسیدیم ولی بی‌دقتی کردیم. سرمربی تیم فوتبال پاس با اشاره به بازی ضعیف فرهاد خیرخواه گفت: چند بازی است که او ضعیف کار کرده و باید خودش به خودش کمک کند. صبا برای تساوی به همدان آمده بود ولی پیش بینی نمی‌کردیم که از همان ابتدای بازی خودشان را به زمین بزنند. مدیرروستا درباره داوری این مسابقه هم گفت: داور با گرفتن پنالتی در دقیقه ۹۰ شجاعت خود را نشان داد و نشان داد که دقایق بازی برای او فرقی نمی‌کند.

بازنده ها

احمدزاده: ‌ هیچ توجیهی ندارم؛ من مقصرم

سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست ۶ بر صفر برابر فولاد گفت: مقصر اصلی من هستم و هیچ توجیهی ندارم. به گزارش خبرگزاری فارس، محمد احمدزاده اظهار داشت: حق فولاد پیروزی با این نتیجه بود. آنها بازی خوبی انجام دادند و توانستند ۶ گل بزنند. امیدوارم این روند برای تیم فولاد در هفته‌های آینده نیز ادامه داشته باشند. وی ادامه داد: در این دیدار فولاد فراتر از انتظار ما بود و ما بدترین روز خود را سپری کردیم. امیدوارم این نتیجه سنگین برای هیچ مربی دیگری اتفاق نیفتد و تجربه نکند. احمدزاده درباره علت این شکست خاطرنشان کرد: بازیکنان در این دیدار تقصیر ندارند و این شکست به دلیل اشتباهات خودم رخ داد. در این دیدار مستحق شکست بودیم و هیچ توجیهی ندارم.

مایلی‌کهن: متاسفم که ۹۰ اهانت می‌کند اما تحمل انتقاد را ندارد

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: متاسفم که در برنامه ۹۰ انواع و اقسام اهانت‌‌ها می‌شود اما تحمل کوچکترین انتقادی را ندارند. محمد مایلی کهن پس از شکست ۳ بر ۲ سایپا برابر استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا باید از رزمندگان، جانبازان و شهدای دفاع مقدس یاد کنیم و همچنین توهین به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم می‌کنم. وی درباره بازی گفت: سایپا با شکست در این بازی چیزی را از دست نداده و قرار نیست هر تیمی که در مسابقه پیش می‌افتد پیروز شود. ما بازی را بد شروع نکردیم هر چند معتقدم گل استقلال مشکوک به آفساید بود. مایلی کهن تصریح کرد: روی بی‌تجربگی و جوانی این بازیکنان بازی را واگذار کردیم. نمی‌خواهم شکست را توجیه کنم اما این چندمین بار است که اینگونه گل می‌خوریم. در برخی از صحنه‌ها داور باید با شهامت سوت می‌زد که این اتفاق نیفتاد. در یک صحنه با وجود اعلام آفساید برهانی توپ را وارد دروازه ما کرد اما محسن قهرمانی واکنشی نشان نداد. او تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بود. سرمربی سایپا تاکید کرد: امیدوارم اشتباه کرده باشم اما گل اول استقلال خطا بود و همین گل باعثشد شیرازه تیم ما از هم بپاشد. وی در مورد نبود داریوش یزدانی در فهرست سایپا عنوان کرد: یزدانی بازی گذشته نیز در فهرست ما نبود. او بازیکن خوبی است و خوب هم تمرین می‌کند اما من فقط نام ۱۸ نفر را می‌توانم در فهرست تیم قرار دهم. یزدانی به دلیل کسالت پدرش چند روزی با ما تمرین نکرده بود. مایلی کهن در مورد اینکه فردوسی پور به او گفته است کاپیتان خبرسازان است اظهار داشت: این کاپ دست خود فردوسی پور است. او دو عکس را با هم دعوا می‌اندازد و برنامه‌اش نیز به دلیل همین مسائل مورد توجه مردم قرار دارد. متاسفم که در این برنامه انواع و اقسام اهانت‌‌ها می‌شود اما تحمل کوچکترین انتقادی را ندارند. وی که مدام با خبرنگاران برنامه ۹۰ مجادله داشت و نشست خبری تبدیل به گفت و گوی مایلی کهن با خبرنگار ۹۰ شده بود ادامه داد: من یک کلام از مزدک میرزایی انتقاد کردم ۲ ماه از من ایراد گرفتند، اما در برنامه ۹۰ به کوچکترین مسائل پرداخته می‌شود و بیش از ۴۰ دقیقه بر روی آن بحثمی‌شود. پیمان اسدیان نیز به من متلک انداخت. در بهشت زهرا بودم و وقتی رادیوی ماشین را روشن کردم شنیدم که در رادیو می‌گویند مایلی کهن ۵ مسابقه را باخته اما مشخص نیست چرا کوشا او را تحمل می‌کند در حالی که ما ۲ بازی را برده بودیم. سرمربی سایپا از ساخت دکور ۹۰ و زمان پخش این برنامه نیز ایراد گرفت و گفت: از صبح گفته می‌شود ساعت ۱۰ شب برنامه پخش می‌شود اما در نهایت ساعت ۱۱:۳۰ این اتفاق می‌افتد. برای ساخت دکور این برنامه نیز ۶ ماه زمان صرف شد. مایلی کهن در پاسخ به این سؤال خبرنگاران نود که شما همیشه به توپ مسابقه و سایر مسائل و افرادی مانند قلعه نویی ایراد می‌گیرید گفت: من امسال درباره قلعه نویی حرفی نزدم. خودم سر تا پا اشکال هستم. عادل فردوسی پور را دوست دارم او انسان قابل احترامی است، اما باید جلوی اهانت گرفته شود. سرمربی سایپا در مورد تعطیلی لیگ گفت: برخی تیتر زدند که مایلی کهن معترض است من گفتم تعطیلی با اطلاع قبلی بوده و نسبت به آن اعتراضی ندارم.

آذرنیا: یاوری و ملاحی کری دوستانه‌ای داشتند

مربی تیم فوتبال صبای قم گفت: یاوری و ملاحی به دلیل رفاقت دیرینه با یکدیگر کری دوستانه‌ای داشتند. محمود یاوری پس از شکست یک بر صفر مقابل پاس در نشست خبری حاضر نشد اما حسن آذرنیا‌ مربی این تیم در نشست خبری حاضر شد و گفت: از تیم پاس شناخت داشتیم و می‌دانستیم که از عمق برنامه برای ما دارند و به همین دلیل فضا را برای آنها بستیم. وی با اشاره به داوری این مسابقه ادامه داد: پنالتی دقیقه ۹۶ مشکوک بود. البته من دید خوبی در این صحنه نداشتم و نمی‌دانم پنالتی درست بود یا نه اما از بازی تیم خودمان راضی نبودیم. آذرنیا درباره تماس تلفنی محمود یاوری و کریم ملاحی مدیر عامل پاس در جریان بازی گفت: این دو نفر با یکدیگر مشکلی نداشتند بلکه به دلیل رفاقت قدیمی با یکدیگر کری دوستانه‌ای داشتند و این ارتباط کلامی فقط به همین دلیل بود. مربی صبا درباره بازی ضعیف بازیکن برزیلی این تیم گفت: متاسفانه مترجم این بازیکن پس از بازی با ذوب آهن به پرتغال رفته و چند هفته‌ای است که نیست و به همین دلیل نمی‌توانیم با این بازیکن ارتباط خوبی برقرار کنیم.

تساوی ها

قلعه‌نویی: برنامه ۹۰ در شب بازی استقلال و سپاهان سناریوی خودش را اجرا کرد

سرمربی سپاهان با بیان اینکه ۹۰ به فوتبال ایران ضربه می‌زند گفت: این برنامه در شب دیدار استقلال و سپاهان سناریوی خودش را اجرا کرد. امیر قلعه نویی پس از تساوی بدون گل برابر نفت تهران و در حالی که نشست خبری برگزار نشد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیمه دوم تیم بدتری شدیم و بازیکنانی که تعویض کردم انتظاراتم را برآورده نکردند. کیفیت خراب زمین نیز بر روی مسابقه تاثیر منفی گذاشت. من منتظر سپاهان واقعی هستم. دلیلش هم فنی است که هنوز نتوانسته‌ایم به آن سپاهان اید‌ه‌آل برسیم. وی ادامه داد: باید در این دیدار پیروز می‌شدیم. از این نتیجه راضی نبودم. در نیمه دوم روند تیم را هجومی کردم اما جواب نداد و بازیکنان طبق انتظارم بازی نکردند. نیمه دوم خوب نبودیم. البته جان واریو خوب بازی کرد. یکی از مشکلات تیم ما این است که تا می‌خواهیم به هماهنگی برسیم بازیکنان را به تیم ملی می‌دهیم و نمی‌توانیم آن هماهنگی را داشته باشیم. بعد از چند جلسه تمرین بازیکنان ما را می‌برند. قلعه نویی در مورد حضور مهدی رحمتی در تیم امید گفت: پیروانی به من زنگ زد و من هم نظرم را در این مورد به او گفتم. مشکلی ندارم و هر وقت که او بخواهد رحمتی را به تیم امید می‌دهم. سرمربی سپاهان در مورد برنامه ۹۰ و اینکه با این برنامه آشتی کرده یا نه تصریح کرد: در این مورد به طور کلی صحبت کردم. من با کسی قهر نیستم که بخواهم آشتی کنم اما برنامه ۹۰ به فوتبال ایران ضربه می‌زند و ترور شخصیت می‌کند. این برنامه قداست‌ها را از بین برده است. در جریان اختلاف آجورلو و علی کریمی در استیل آذین ۱۰ دقیقه به این موضوع پرداخت. او فوتبال ایران را به چالش می‌کشد. وی ادامه داد: من به عنوان مربی تیم قهرمان به برنامه‌اش رفته‌ام اما او حرف‌های ۴ سال پیش را مطرح کرد. در شب دیدار استقلال و سپاهان نیز سناریوی خودش را اجرا کرد. قلعه نویی در مورد سکونشینی هادی عقیلی در دیدار گذشته و حضورش در ترکیب اصلی امروز سپاهان گفت: مشکلی با عقیلی ندارم و او بازی خوبی برای تیم انجام می‌دهد.

مرفاوی: بازیکنان مس باغرور بازی کردند

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: بازیکنان ما در دیدار مقابل تراکتورسازی با غرور بازی کردند. صمد مرفاوی پس از تساوی یک بر یک خانگی مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی سختی را انجام دادیم. برنامه هایمان در طول بازی به‌خوبی پیش می‌رفت که متاسفانه در نیمه دوم گل تساوی را دریافت کردیم و درنهایت نتوانستیم پیروز میدان شویم. وی ادامه داد: به دنبال کسب ۳ امتیاز بودیم. در این دیدار می‌خواستیم خط میانی تیم را محکم کنیم اما به محض اینکه تعویض انجام شد، گل تساوی را دریافت کردیم. سرمربی مس کرمان افزود: بازیکنان ما در بازی هفته گذشته خوب ظاهر شدند و در جو دیدار مقابل استقلال، با غرور مقابل تراکتور بازی کردند و در نهایت در کسب پیروزی ناموفق بودیم و نسبت به هفته گذشته بسیار ضعیف ظاهر شدیم. وی به تعویض‌های اجباری در ۲ دیدار گذشته اشاره کرد و عنوان داشت: ما در دیدار مقابل استقلال و در این دیدار با تعویض‌های اجباری مواجه شدیم و متاسفانه بازیکنان جانشین نتوانستند خواسته‌های ما را در این مسابقه به خوبی پیاده کنند. وی در مورد شعارهای برخی هواداران و درخواست آنها برای بازگشت لوکا بوناچیچ به کرمان اظهار داشت: شعار هواداران ربطی به من ندارد و دلیل آن را باید از تماشاگران بپرسید. فقط می گویم هیچکس حق دخالت در کار من را ندارد. مرفاوی در پاسخ به این سوال که تساوی های پی‌درپی مس مقابل حریفان به چه دلیل است گفت: بضاعت و توانایی تیم در این حد است. ما باید بیشتر تلاش کنیم تا توانایی خود را افزایش دهیم.

کمالوند: داوران نباید در هتل مس‌کرمان مستقر می‌شدند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: داوران بازی نباید در هتلی که مس در آن حضور داشت، اقامت می کردند. فراز کمالوند پس از تساوی یک بر یک مقابل مس کرمان اظهار داشت: به نحوه قضاوت داوران اعتراض دارم و نمی‌دانم دلیل استقرار داوران قبل از مسابقه در هتل محل اقامت بازیکنان مس به‌چه دلیل بوده است. وی ادامه داد: هنوز برای من جای سوال است که چرا داور بازی من را در شرایطی که هیچ اعتراضی به داوری نداشتم و به صحبت با بازیکنان تیم مشغول بودم از روی نیمکت اخراج کرد. سرمربی تراکتور افزود: در رابطه با داوری این بازی اعتراضی را کتباً به فدراسیون داده‌ام. کمالوند درباره شرایط فنی این دیدار اظهار داشت: در این دیدار از هر نظر شایسته پیروزی بودیم. گل مس از روی یک ضربه استثنایی به ثمر رسید و ما می‌توانستیم پیروز این میدان باشیم. وی با اطمینان از صعود تراکتورسازی در بازی‌های آینده در جدول رده‌بندی اشاره کرد و گفت: کسب سهمیه آسیایی برای ما دور از دسترس نیست و توانایی حضور در جایگاه بالای جدول رده‌بندی لیگ برتر را داریم. سرمربی تراکتورسازی از دروازبان این تیم به‌عنوان بهترین و بااخلاق‌ترین بازیکن تراکتور نام برد و گفت: عباس محمدی از بهترین و بااخلاق‌ترین بازیکنان تراکتور است که من در این ۱۴ سال حضورم در فوتبال دیده‌ام. کمالوند درباره برنامه نود هم اظهار نظر کرد و خاطرنشان کرد: برنامه نود باید رسالت خودش را درست انجام دهد و اگر مصاحبه‌ای گرفته می‌شود باید به‌طور کامل پخش شود.

فرکی: بهتر از سپاهان بازی کردیم

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: در ديدار امروز تيم برتر ميدان بوديم و بهتر از سپاهان بازي کرديم. حسين فرکي پس از تساوي بدون گل برابر سپاهان عنوان کرد: تصور ميکردم بازي سختي داشته باشيم اما اين طور نبود، البته منظورم اين نيست که خيلي هم بازي راحتي بود. ما تيم برتر ميدان بوديم زيرا در کل بازي حتي يک بار هم لب خط نيامدم تا به بازيکنانم تذکر بدهم، ميدانستم آنها بسيار با انگيزه هستند. وي ادامه داد: سپاهان بازي خوبي ارائه نکرد و ما بيشتر صاحب توپ و ميدان بوديم و موقعيتهاي زيادي براي گلزني داشتيم که اگر آنها استفاده ميکرديم ميتوانسيتم برنده از ميدان خارج شويم. سرمربي نفت تهران در مورد اينکه اين تيم هميشه تدافعي بازي ميکند گفت: تيمهاي بزرگ کاري نکنند که ما متوقفشان کنيم. فرکي در مورد اينکه اگر شما سرمربي سپاهان بوديد چه روشي را براي تيمتان انتخاب ميکرديد، گفت: من سرمربي سپاهان نيستم. البته اين تيم مشکلاتي دارد و خودشان نيز اين موضوع را ميدانند. اين تيم هنوز نتوانستند انتظارات را برآورده کند اما تيم بزرگ و قابل احترامي است. هدف اول ما در اين ديدار کسب 3 امتياز بود و هدف دوممان نباختن که به هدف دوممان رسيديم. وي در مورد اينکه سپاهان و نفت هر دو تيمهاي متمولي هستند اما سپاهان تيم بهتري است، گفت: شايد باشگاه ما پول داشته باشد اما قانون سقف قراردادها را رعايت کرديم و جوانان با انگيزهاي در اختيار داريم. در ديدار امروز نيز چند بازيکن 20 ساله را به ميدان فرستاديم. سرمربي نفت با انتقاد از اينکه چرا بازيکن دو اخطاره آنها به نام مهرآزما به عنوان بازيکن سه اخطاره معرفي ميشود، گفت: اين مسئله باعث شد کادر فني ما کمي عصبي شود. روي اين بازيکن حساب کرده بوديم. ما 4 بازيکن مصدوم داشتيم و ميخواستيم از او استفاده کنيم.