به گزارش افکارنیوز، تقابل رضا نوروزی در دو هفته اول لیگ برابر تیم‌های سابقش از اتفاقات جالب لیگ چهاردهم است. او که در هفته نخست به مصاف تیم فصل قبل خود نفت تهران رفته بود در هفته جاری نیز باید برابر فولاد خوزستان قرار بگیرد. تیمی که با پیراهنش توانست عنوان آقای گلی را نیز بدست آورد.نوروزی که شانس زیادی برای گشودن دروازه فولاد دارد گفته که پس از گلزنی به این تیم خوشحالی خواهد کرد.* بازی با نفت تهران خیلی برای گل زدن تلاش کردی اما در نهایت این اتفاق نیفتاد؟

- بله، خیلی انگیزه داشتم و تمام تلاشم را به کار بردم تا اولین گلم را برای پرسپولیس بزنم. اما شرایط بازی اجازه نداد.* شرایط بازی مگر چطور بود؟

- همیشه بازی‌های اول سخت و استرس‌زا است و در برخی از دقایق فشار بازی روی من زیاد شده بود و متاسفانه کلی استرس داشتم اما در هر صورت آن بازی و اتفاقاتش تمام شد.* از قضا بازی بعدی هم با فولاد تیم سابقت است؟

- بله، بازی کردن در دو هفته متوالی مقابل تیم‌های سابقم اتفاق جالبی بود. اما از آنجایی که من در پرسپولیس حضور دارم تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم کادرفنی و هواداران را راضی نگه دارم. همانطور که دیدید اگر بدشانس نبودم می‌توانستم برابر نفت حتی بیش از یک گل بزنم.* یعنی برابر فولاد منتظر گلزنی رضا نوروزی باشیم؟

- بدون تردید با انگیزه گلزنی به میدان می‌روم و فرقی نمی‌کند که فولاد باشد یا تیم دیگری.* اگر گل بزنی خوشحالی هم می‌کنی؟

- حتما، چرا نباید خوشحالی کنم. من بازیکن حرفه‌ای هستم و فولاد هم روزگاری تیمم بود. در حالا حاضر تنها به پرسپولیس و موفقیت‌ این تیم فکر می‌کنم.* در بازی با نفت تهران برخلاف تصورات زیاد با عباس‌زاده هماهنگ نبودی‌، ‌به نظرت زوج خوبی خواهید شد؟

- شک نکنید که در ادامه لیگ اتفاقات خوب و بزرگی را برای پرسپولیس رقم خواهیم زد. عباس‌زاده جوان است و باانگیزه و می‌خواهیم در کنار هم موفقیت پرسپولیس را تجربه کنیم.* ‌نقدهای زیادی به خط میانی پرسپولیس به خصوص از لحاظ هجومی و بازی سازی وارد است خودت این موضوع را قبول داری؟

- نه، به هیچ عنوان. صادقیان در بازی‌ با نفت فوق‌العاده بازی کرد و من نقصی در تیم ندیدم. اگر هم کمی ناهماهنگی وجود دارد بخاطر این است که در شروع لیگ به سر می‌بریم.* از روز اولی که به پرسپولیس آمدی برای استقلالی‌ها کری خوانی را شروع کردی. دلیلش چیست؟

- من عاشق پرسپولیسم و همیشه این دو تیم مقابل هم بوده‌اند. به عنوان یک پرسپولیسی کری خوانی امری عادی است.* اما گفتی که برای گلزنی در داربی لحظه شماری می‌کنی، به نظرت می‌توانی گل بزنی؟

- حضور در دربی برای همه ما اتفاق بزرگ و مهیجی است. اگر گفتم گل میزنم حتما میزنم.