به گزارش افکارنیوز، گل بدی که سوشا خورد، به اندازه فیکس بودنش در بازی با نفت عجیب بود. خود او اما از هیچ‌یک از این دو اتفاق متعجب نشده و انتقادها را هم می‌گذارد به پای دشمنی با پرسپولیس!سوشا مکانی خوشبینانه به آینده پرسپولیس چشم دوخته و می‌گوید که گوش‌هایش را هم به روی منتقدان بسته تا نشنود که درباره‌اش چه‌ می‌گویند.* کسی از تو انتظار نداشت آنطور گل بخوری؛ قبول داری گل بدی از نفت خوردی؟

- اگر می‌خواهید بحثگل به خودی را پیش بکشید، بدانید که این حرف‌ها برای من معنا ندارد.* ما نمی‌گوییم گل به خودی اما گل بدی خوردی!

- من در آن صحنه عکس‌العمل سریع و تندی نشان دادم اما توپ ناگهان از پشت‌سرم وارد دروازه شد. مشکل پرسپولیس آن گل نیست. آدم‌هایی هستند که دوست ندارند موفقیت این تیم و مربیانش را ببینند!* یعنی دقیقا چه کسانی؟

- همان‌هایی که ندیدند ما چقدر خوب بازی کردیم اما قطعا اگر برده بودیم، بازیکنان‌مان را با بکام و رونالدو و مسی مقایسه می‌کردند چون نبرده‌ایم می‌خواهند به همه القا کنند که پرسپولیس آینده ای ندارد اما ما به حرف‌ها‌یشان توجه نمی‌کنیم. طرفداران واقعی پرسپولیس می‌دانند که این تیم جوان است و آینده روشنی دارد. برای ما هم همین کافی است.* خودت آینده پرسپولیس را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

- بدون شک موفق خواهیم شد. ما تازه اول راه هستیم و حتی در بازی اول به جای مساوی می‌توانستیم برنده باشیم اما الان هم اتفاق خاصی نیفتاده و امیدوارم در بازی بعدی امتیازهای کامل را بگیریم.* اما بازی با نفت یک جورهایی ناامیدکننده بود.

- بالاخره نفت تیم خوبی است و اینکه در نخستین بازی مقابل این تیم مساوی بگیریم، کمی بدشانسی است. با این حال من با شما موفق نیستم و معتقدم در آن بازی حقمان فقط سه امتیاز بود.* پس چرا نتوانستید ببرید؟

- فوتبال است دیگر. همیشه شانس با یک تیم یار نیست. بدشانسی آوردیم که توپ‌های‌مان نرفت توی دروازه.* و اگر این بدشانسی در همه بازی‌ها تکرار شود؟

- باید به آینده امیدوار باشیم تا امتیازها را از دست ندهیم. ما هدف بزرگی داریم و باید در مسیری که می‌رویم خیلی دقت کنیم تا دچار مشکل نشویم.* می‌خواهیم برگردیم به عملکرد خودت که تا اینجا رقابت را از نیلسون برده‌ای.

- من و نیلسون نداریم. هر کداممان بازی کنیم، هدف‌مان موفقیت پرسپولیس است. من هم همیشه دنبال رقابت سالم بوده‌ام و عادت کرده‌ام حرف‌هایم را داخل زمین بزنم.* با توجه به اینکه بازی اولت بود، استرس هم داشتی؟

- من بازیکن بی‌تجربه‌ای نیستم که استرس داشته باشم. ۱۱ سال است در لیگ برتر بازی می‌کنم و برای تیم‌ملی هم بازی کرده‌ام.* به عملکرد خودت در بازی با نفت چه نمره‌ای می‌دهی؟

- اگر می‌خواهید درباره آن گل صحبت کنید باید بگویم من همیشه فیلم بازی‌هایم را می‌بینم تا بدانم کجا اشتباه کرده‌ام و دیگر آن را تکرار نکنم. مطمئن باشید در بازی‌های بعدی آماده‌تر و بهتر خواهم بود.* اما به نظر می‌رسد انتقادها روحیه‌ات را خدشه‌دار کرده!

- به هیچ‌وجه. من همیشه فقط خدا را پشت سر خودم می‌بینم و نیاز به حمایت هیچ‌کس جز او ندارم. برایم مهم نیست که دیگران درباره‌ام چه می‌گویند.* خیلی زود به فولاد رسیدی؛ این بازی چقدر برایت مهم است؟

- من کلاً خودم را در پرسپولیس برای روزهای سخت آماده کردهام. بازی با فولاد هیچ حساسیت خاصی برایم ندارد و حتی نمیدانم که فیکس هستم یا نه. فقط امیدوارم تیم سه امتیاز این بازی را بگیرد.