به گزارش افکارنیوز، جنگ جواد نکونام و امیر قلعه نویی حالا دایره گسترده‌تری پیدا کرده و پای نفرات دیگری را هم به میان آورده است. داستان از آن جا شروع شد که امیر به هر دلیل جواد نکونام را نخواست که او هم پس از وداع اجباری دست به افشاگری زد تا به نوعی سرمربی آبی‌ها را زیر سئوال ببرد. حال اینکه چرا او تنها پس از جدایی از استقلال دست به افشاگری زد خود جای سئوال و ابهام دارد. در هر حال فعلا داستان ادامه‌ دارد که امیدواریم آخر آن مثل خیلی از داستان‌ها کلیشه‌ای به واژه‌ " سوءتفاهم " ختم نشود!در این راستا گفتگو با عباس محمدرضایی را بخوانید که به نوعی به این ماجرا ربط پیدا کرده است.* آقای محمدرضایی چه خبر؟ بدشانسی آوردی و مقابل ملوان توپت تبدیل به گل نشد؟

- واقعا بدشانس بودم. البته همین که سالم هستم جای خوشحالی دارد.* ظاهرا ملوانی‌ها فقط دفاع می‌کردند؟

- خب، وقتی تیم‌ملی جلوی آرژانتین پرمهره دفاع مطلق کرد و فقط یک گل خورد طبیعی است که خیلی از تیم‌ها نیز این کار را کنند و گاهی مواقع نتیجه هم بگیرند.* عباس‌آقا این داستان استقلال و نکونام را شنیدی؟

- بله. چیزهایی شنیده‌ام.* تو هم جزو کسانی بودی که دو فصل پیش به استقلال آمدی و با ناراحتی تیم را ترک کردی. فکر می‌کنی این حرف و حدیث‌ها واقعیت داشته باشد؟

- همیشه از قدیم گفته‌اند دزد نگرفته پادشاه است! من خودم را قاطی این مسائل نمی‌کنم و تمام تمرکزم به تیم پدیده است. ولی اگر کسی تماس بگیرد و نظر بخواهد حرفم را می‌زنم. از کسی هم ناراحت نیستم و هر کس بدی کرده باشد برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.* در این مورد جواد نکونام و ایمان موسوی صحبت‌هایی کرده‌اند تو چه حرفی داری؟

- من در جریان مسئله موسوی بودم. خودم با او هم‌اتاق بودم و از برخی مسائل مطلعم. متأسفانه یکسری چیزها را این شخص که البته منظورم موسوی نیست رعایت نکرد که برای هر دو بد شد و مشکلات را به‌وجود آورد.* اگر در این خصوص از تو سئوال کنند جواب می‌دهی؟

- اگر به خودم مربوط باشد جواب می‌دهم و ترسی ندارم ولی در مورد چیزی که به من مربوط نباشد حرف نمی‌زنم.* طرف از تو درخواستی نداشت؟

- مستقیم نه ولی غیرمستقیم درخواست کرده بود.* برای بازی کردن؟

- نه برای بازی کردن نبود.* یعنی از تو پول خواسته بود؟

- درخواستش مالی بود اما منظورش را دقیق نفهمیدم.* نگفت پول بده تا بازی کنی؟

- اگر می‌خواستم این کار را کنم که ۱۰ سال پیش می‌کردم تا بازی کنم. من از این کارها نمی‌کنم.* تو که از طریق او نیامدی استقلال؟

- من زمانی که فجر بودم از مربیان پرسپولیس و حتی سپاهان پیشنهاد داشتم و حتی موقعی که رفتم استقلال آنها از دست من ناراحت شدند اما چون احترام ویژه‌ای برای قلعه نویی قائل بودم، رفتم استقلال. اگر خاطرتان باشد تیم استقلال همان سال نیم‌فصل مشکل داشت و بازیکنان جدید گرفت و توانست قهرمان شود. من همان سال دینم را به استقلال و دیگران ادا کردم و هر کجا که رفتم وفادار بودم. باز هم می‌گویم هر کسی که به من بدی کرده برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. البته من نمی‌دانم چرا تمام بازیکنانی که نیم‌فصل آمده بودند همه آنها را متلاشی کردند!* تو برای ماندن با قلعه نویی تماسی نداشتی؟

- پس از قهرمانی دیگر کسی تلفن ما را جواب نداد و قلعه نویی هم خارج از ایران بود و با هر واسطه‌ای که گذاشته بودند تماس گرفتیم اما جوابی داده نشد.* شایعه شده که جواد نکونام با کسانی که این مشکلات را داشته‌اند تماس می‌گیرد تا حرف هایشان را بزنند. آیا با تو هم تماس داشته؟

- ما با هم ارتباط داریم و تماس هم داشته‌ایم ولی اصلا در این مورد حرفی نزده‌ایم.* حالا اگر بخواهد تو شهادت بدهی این کار را می‌کنی؟

- بحثشهادت نیست. تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.* من جوابم را نگرفتم تو در مورد دوست قلعه نویی و جریان موسوی و نکونام حرف می‌زنی؟

- ترسی ندارم و چیزهایی که در جریانش هستم خواهم گفت چیزهایی هم که ندیده باشم هم که هیچ!* آخرین سئوال هم در مورد پدیده است فکر می‌کنی موفق شوید؟

- تیم ما یک مقدار جوان است. حضور بازیکنان زیر ۲۳ سال کار همه تیمها را سخت کرده و اگر آنها خودشان را باور کنند مجموعه خوبی داریم و به اهدافمان میرسیم.