به گزارش افکارنیوز، تیم ملی والیبال ایران بامداد فردا چهارشنبه راهی شهر لس آنجلس آمریکا می‌شود. آخرین تمرین تیم ملی والیبال قبل از اعزام به آمریکا ظهر امروز با حضور تمامی بازیکنان و کادر فنی با نظارت اسلوبودان کواچ برگزار شد.

در تمرین امروز تمرکز تمرینات بر روی کار با وزنه بود و سپس مرور کارهای تاکتیکی در برنامه ملی‌پوشان قرار داشت اما محمد موسوی و سعید معروف فقط تمرین وزنه کردند و کواچ به آنها استراحت داد. تیم ملی والیبال ایران ساعت ۳ و ۱۵ دقیقه بامداد فردا چهارشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) راهی آمریکا می‌شود.

کاروان والیبال ایران از تهران راهی فرانکفورت می‌شود و از این شهر به نیویورک و سپس لس آنجلس سفر خواهد کرد تا اردوی برون مرزی خود را در این شهر ایالات متحده دایر کند. این اردو در ادامه برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی والیبال برای حضور شایسته در مسابقات قهرمانی مردان ۲۰۱۴ جهان برگزار می‌شود که به دعوت فدراسیون والیبال آمریکا است. علیرضا نادی و رحمان محمدی راد به خاطر صادر نشدن ویزا در این سفر حضور ندارند.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از هشتم شهریورماه با حضور ۲۴ کشور در چهار گروه آغاز میشود که تیم ملی والیبال ایران در گروه چهارم این رقابتها با تیمهای ایتالیا، آمریکا، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک همگروه است.