به گزارشافکارنیوز،تیم ملی ایران قبل از جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا ۳ اردوی داخلی و خارجی را برگزار می‌کند.

بر همین اساس تیم ملی ایران از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ مهر اولین کمپ خارجی خود را برگزار می‌کنند. مسئولان فدراسیون فوتبال درصدد هستند تا این کمپ در یکی از کشورهای اروپایی برگزار شود و برای حضور تیم ملی در این کمپ اروپایی دیدار با ونزوئلا در تاریخ ۲۲ مهر تدارک دیده شده است. البته شاید تیم ملی ایران یک دیدار تدارکاتی دیگر را نیز در این کمپ برگزار کند.

در ادامه تیم ملی کشورمان از ۱۷ تا ۲۷ آبان که روزهای فیفادی محسوب می‌شوند دومین کمپ آماده‌سازی خود برای حضور پرقدرت را در تهران برگزار خواهد کرد که طی برگزاری این کمپ نیز تا به حال میزبانی از کره‌جنوبی قطعی شده و مسئولان فدراسیون فوتبال به دنبال یک تیم عربی برای برگزاری دیدار با این تیم در تاریخ ۲۳ آبان هستند.

در نهایت نیز کمپ نهایی تیم ملی پس از پایان اردوی آماده‌سازی تیم ملی در تهران و اعزام این تیم به استرالیا برگزار خواهد شد.

بر همین اساس تیم ملی ۱۰ روز زودتر راهی سرزمین کانگوروها میشود تا آخرین کمپ تدارکاتی شاگردان کیروش قبل از آغاز جام ملتها در کشور میزبان این رقابتها برگزار شود. البته ملیپوشان از چند روز قبل از اعزام به استرالیا، کار خود برای حضور در این رقابتها را در تهران آغاز خواهند کرد.