به گزارشافکارنیوز،سردار داوود آذرنوش، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران از برگزاری مراسم گلریزان ورزشی‌ها برای کمک به مردم غزه خبر داد.

وی در برنامه ورزش و مردم گفت: ما با مسئولان ورزش ستادی را تشکیل دادیم و قرار شد پنجشنبه ۲۳ مرداد در مجموعه ورزشی شیرودی مراسم گلریزان برای کمک به مردم غزه داشته باشیم. این کمک‌ها مالی در راستای پشتیبانی از مردم غزه است. امیدوارم شاهد حضور پررنگ جامعه ورزش، پیشکسوتان و رسانه‌ها در این مراسم باشیم.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران اظهار داشت: زمانی بود که ورزشکاران مقابل رژیم صهیونیستی رقابت می‌کردند، اما حال شرایطی فراهم شده و زمینه آماده است تا از حضور آنها جلوگیری شود. تا حالا سابقه نداشته است که به این صراحت ورزشکاران مقابل جنایات رژیم صهیونیستی جبهه بگیرند. اگر قرار است آنها ما را محروم کنند در ابتدا باید مسی و رونالدو را محروم کنند.

آذرنوش درباره مشکلات خبرنگاران و سفر آنها برای پوشش خبری، عنوان کرد: وقتی ما انتظار داریم مطالب خوب انعکاس پیدا کند در مقابل هم باید حداقلها را فراهم کنیم. ما به سهم خودمان تلاش میکنیم هر کاری از دستمان برمیآید انجام دهیم و بحث بیمه و سفر آنها حل شود. آنها چرا باید برای یک سفر که قرار است اخبار ورزشی را پوشش دهند التماس کنند؟